Povezane vesti

Njega je izolacija baš pogodila: Vezista Partizana zbog korona virusa samo dva puta video tek rođenu kćerkicu!

Njega je izolacija baš pogodila: Vezista Partizana zbog korona virusa samo dva puta video tek rođenu kćerkicu!

Hot sport 17.04.2020
Pandemija koja je obavila čitav svet, uzrokovana pojavom korona virusa, zaustavila je normalne životne tokove kao i ustaljene dnevne rutine profesionalnih sportista. I dok jedni imaju sreću da žive u kućama sa baštom, drugi pak samoizolaciju… »
Korona odvojila Šćekića od bebe: Video sam je dva puta kad se rodila i od tad smo razdvojeni

Korona odvojila Šćekića od bebe: Video sam je dva puta kad se rodila i od tad smo razdvojeni

Mozzart sport 17.04.2020
“Nije lako, ali izdržaćemo”, kaže Partizanov vezista i dodaje da bi voleo i da karijeru završi u Humskoj. Niko nije mogao da pretpostavi šta će da nas snađe i niko nije mogao da se valjano pripremi. Pa tako Partizanov vezista Aleksandar… »
Fudbaler Partizana dobio kćerkicu, video je samo dva puta

Fudbaler Partizana dobio kćerkicu, video je samo dva puta

Mondo 17.04.2020
Crnogorski reprezentatvac Aleksandar Šćekić sa svojom porodicom viđa se samo putem savremene tehnologije. Pre mesec dana dobio još jedno dete, ali ga je video samo dva puta. O Partizanu: "Ako se kockice slože - da zavšrim karijeru u MOM KLUBU"… »
Kakva disciplina, fudbaler Partizana neće kući iako je dobio ćerku!

Kakva disciplina, fudbaler Partizana neće kući iako je dobio ćerku!

Sportske.net 17.04.2020
Veličanstveni potez zadnjeg veznog. Aleksandar Šćekić je neko kome je trenutno najteže od svih fudbalera Partizana. Ovaj zadnji vezni je odvojen od porodice koja je od pre mesec dana brojnija za još jednog člana. "Veoma teško podnosim to što sam… »

Vesti dana »