Povezane vesti

Heroji: 10 srpskih lekara umrlo od korone, među njima i hirurg iz Beograda

Heroji: 10 srpskih lekara umrlo od korone, među njima i hirurg iz Beograda

Mondo 17.04.2020
Hrabro su se borili da sačuvaju svaki život. Hrabro su se borili da sačuvaju svaki život. U Beogradu je od posledica infekcije korona virusom preminuo ješ jedan lekar, čuveni vaskularni hirurg prof. dr Dragan Marković (62). Prof. dr Dragan… »
"Ovom čoveku sam dužna što sam živa": Tuga zbog smrti doktora Markovića ne prestaje - "vidimo se, kako si govorio, kada za…

"Ovom čoveku sam dužna što sam živa": Tuga zbog smrti doktora Markovića ne prestaje - "vidimo se, kako si govorio, kada za…

Blic 17.04.2020
Nažalost, oni koji stoje u prvim linijama borbe u čitavom ovom bezumlju koje nas je snašlo, stradaju. Umiru oni kojima poveravamo svoje živote. Oni kojima beskrajno verujemo kada u kritičnim situacijama kažu da će biti sve dobro. Tragično. Nakon… »
Korona uzela još jednog velikog srpskog lekara! Dr Markovića obožavali i pacijenti i kolege! Ovako se opraštaju od njega

Korona uzela još jednog velikog srpskog lekara! Dr Markovića obožavali i pacijenti i kolege! Ovako se opraštaju od njega

Kurir 17.04.2020
Tragedija: Prof. dr Dragan Marković (62) iz KCS preminuo posle borbe s virusom, a obolele i njegova žena dr Dragoslava Marković iz Urgentnog centra i ćerka. Čuveni vaskularni hirurg prof. dr Dragan Marković (62) preminuo je u četvrtak od korone na… »
Hirurg Marković dve nedelje bio na respiratoru i izgubio bitku sa koronom. Direktor Lazarević: Bio je čovek i lekar bez…

Hirurg Marković dve nedelje bio na respiratoru i izgubio bitku sa koronom. Direktor Lazarević: Bio je čovek i lekar bez…

Blic 16.04.2020
Profesor dr Dragan Marković (62), vaskularni hirurg, preminuo je u Infektivnoj klinici Kliničkog centra Srbije, od posledica Kovida 19. Doktor Marković izgubio je bitku sa zarazom posle dve nedelje borbe. On je sa teškim simptomima bolesti bio… »

Vesti dana »