Povezane vesti
Mihajlović: Šteta u saobraćaju i infrastrukturi 110 miliona evra, moguća kašnjenja od nekoliko meseci
Radio 021 17.04.2020
Ministarka građevnarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije Zorana Mihajović izjavila je da su uprkos padnemiji virusa korona očuvani radovi na 11 najvećih gradilišta u zemlji i da će šteta u ovom sektoru iznositi minimalno 110 miliona evra. Dodala je… »
Mihajlovićeva: Radnici na gradilištima su istinski heroji
RTV 17.04.2020
BEOGRAD - Potpredsednica Vlade i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je danas da su i u vreme pandemije korona virusa očuvani radovi na 11 najvećih gradilišta u Srbiji, i da su i građevinski radnici, vozači i… »
Mihajlović: Očuvani radovi na gradilištima, moguća kašnjenja od nekoliko meseci
N1 Info 17.04.2020
Ministarka građevnarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije Zorana Mihajović izjavila je da su uprkos padnemiji koronavirusa očuvani radovi na 11 najvećih gradilišta u zemlji i dodala da će iz ekonomskog paketa Vlade, za pomoć privredi pri ublažavanju… »
Vesti dana »
Zelenski iz Rima odgovorio na poziv Donalda Trampa da održi predsedničke izbore u Ukrajini
Telegraf pre 1 satjoš 34 povezane
Vučić: Postoje tri opcije za NIS, 15. januar krajnji rok za rešenje
Forbes pre 4 satijoš 26 povezanih
Milan Nedeljković preuzima funkciju predsednika Uprave BMW AG od maja 2026.
Naslovi.ai pre 2 satajoš 34 povezane
Početak primene Zakona "Svoj na svome" sa preko 45.000 prijava za upis prava svojine u Srbiji
Naslovi.ai pre 2 satajoš 48 povezanih
Pokrenuta Nacionalna platforma za praćenje cena u trgovinskim lancima u Srbiji
Naslovi.ai pre 4 satijoš 31 povezana



