Povezane vesti

Zelenović: Našao sam infektologa za privremenu bolnicu, ali ne i Lončara

Zelenović: Našao sam infektologa za privremenu bolnicu, ali ne i Lončara

Novi magazin 17.04.2020
Gradonačelnik Šapca Nebojša Zelenović izjavio je danas da je našao infektologa koji bi radio u privremenoj bolnici u Šapcu ali da o tome nije uspeo da obavesti ministra zdravlja Zlatibora Lončara jer se ne javlja na telefon. "Uspeo sam da pronađem… »
Danas: Obezbeđen infektolog za karantinsku bolnicu u Šapcu, ministar ne odgovara

Danas: Obezbeđen infektolog za karantinsku bolnicu u Šapcu, ministar ne odgovara

N1 Info 17.04.2020
Nakon izjave ministra zdravlja Zlatibora Lončara da je potreban infektolog za karantinsku bolnicu u Šapcu, komandant Kriznog štaba Nebojša Zelenović na konferenciji na novinare ukazao da je obezbeđen infektolog, piše Danas. On je o tome, kako… »
Obezbeđen infektolog za karantinsku bolnicu u Šapcu, ministar ne odgovara na pozive

Obezbeđen infektolog za karantinsku bolnicu u Šapcu, ministar ne odgovara na pozive

Danas 17.04.2020
Nakon izjave ministra zdravlja Zlatibora Lončara da je potreban infektolog za karantinsku bolnicu u Šapcu komandat Kriznog štaba Nebojša Zelenović na konferenciji na novinare ukazao da je obezbeđen infektolog. On je o tome pokušao da telefonom… »

Vesti dana »