Povezane vesti

Lajčak: Moj zadatak je okončanje dijaloga Kosova i Srbije

Lajčak: Moj zadatak je okončanje dijaloga Kosova i Srbije

Beta 17.04.2020
Specijalni predstavnik EU Miroslav Lajčak izjavio je da je njegov zadatak da uspešno okonča dijalog Kosova i Srbije i da osigura da te dve strane zauvek reše sva nerešena pitanja. Lajčak je za Radio Slobodna Evropa (RSE) rekao da postoji samo jedan… »
Lajčak: Moj je zadatak da osiguram da Kosovo i Srbija zauvek reše sva pitanja

Lajčak: Moj je zadatak da osiguram da Kosovo i Srbija zauvek reše sva pitanja

N1 Info 17.04.2020
Novoimenovani specijalni predstavnik Evropske unije za dijalog Prištine i Beograda, Miroslav Lajčak, izjavio je za Radio Slobodna Evropa (RSE) da je njegov zadatak da uspešno okonča dijalog Kosova i Srbije, kao i da osigura da Kosovo i Srbija jednom… »
Lajčak: Produktivni i korisni razgovori s Kurtijem i Rakićem

Lajčak: Produktivni i korisni razgovori s Kurtijem i Rakićem

Beta 17.04.2020
Specijalni predstavnik EU Miroslav Lajčak izjavio je danas da je imao produktivne i korisne razgovore s vršiocem dužnosti premijera Kosova Aljbinom Kurtijem i predsednikom Srpske liste Goranom Rakićem. Lajčak, specijalni predstavnik EU za dijalog… »
Lajčak sa Kurtijem i Rakićem o dijalogu Beograda i Prištine

Lajčak sa Kurtijem i Rakićem o dijalogu Beograda i Prištine

Blic 17.04.2020
Izvestilac EU za dijalog Beograda i Prištine i Zapadni Balkan Miroslav Lajčak razgovarao je danas sa predstavnicima Srpske liste i sa v. d. kosovskog premijera Aljbinom Kurtijem o nastavku dijaloga Beograda i Prištine, kao i o borbi protiv korona… »
Lajčak za RSE: Nastaviću da usko sarađujem sa SAD

Lajčak za RSE: Nastaviću da usko sarađujem sa SAD

Slobodna Evropa 17.04.2020
Novoimenovani specijalni predstavnik Evropske unije za dijalog Prištine i Beograda Miroslav Lajčak izjavio je za Radio Slobodna Evropa (RSE) da je njegov zadatak da uspešno okonča dijalog Kosova i Srbije, kao i da osigura da Kosovo i Srbija jednom… »
Lajčak razgovarao sa Kurtijem i Rakićem o dijalogu i borbi protiv pandemije

Lajčak razgovarao sa Kurtijem i Rakićem o dijalogu i borbi protiv pandemije

N1 Info 17.04.2020
Specijalni izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak rekao je da je, u okviru diskusije sa političkim liderima regiona, razgovarao sa premijerom Kosova u ostavci Aljbinom Kurtijem i gradonačelnikom Severne Kosovske… »

Vesti dana »