Povezane vesti
Milić: U bolnici na beogradskom Sajmu 419 osoba, testiranja sve češća
N1 Info 18.04.2020
Na beogradskom Sajmu smešteno je 419 osoba koje su pozitivne na koronavirus ali sa lakšim simptomima bolesti. Od petka popodne, Sajam je napustilo četvoro izlečenih pacijenata ali je u istom periodu primljeno oko 20 novoobolelih, kaže glavni medicinski… »
Kruševac: U privremenoj bolnici 27 osoba
Danas 18.04.2020
U privremenoj bolnici u Kruševcu trenutno je smešteno 27 osoba sa lakšom kliničkom slikom infekcije korana virusom, najmlađi pacijent ima 17 a najstariji 65 godina, rekao je danas novinarima rukovodilac privremene bolnice, specijalista opšte hirurgije… »
Na Sajmu trenutno 419 pacijenata
Politika 18.04.2020
Koordinator privremene bolnice na beogradskom Sajmu za smeštaj pacijenata zaraženih koronavirusom sa lakšom kliničkom slikom, potpukovnik Veljko Milić izjavio je jutros da je na Sajmu trenutno smešteno 419 osoba. „Najmlađi ima 3, a najstariji 67 godina… »
Vesti dana »
Opstanak Starmera na vlasti pod znakom pitanja, policija pretresla objekte lorda Mendelsona
Beta pre 2 satajoš 1 povezana
(VIDEO) Pogledajte pokušaje Zvezdinih igrača koji su mogli doneti trijumf protiv Makabija
Danas pre 40 minutajoš 3 povezane
Ništa od mirovnog sporazuma do marta?! Amerika vrši pritisak, ali Moskva ne popušta: Ovo pitanje sve koči
Blic pre 2 satajoš 3 povezane





