Povezane vesti
"Ako lekari umru, respiratori su samo alat! Ljudi su ključni u borbi!"
Mondo 18.04.2020
Lekar iz Italije, zemlje koja je jedna od najteže pogođenih virusom, u kojoj je umrlo i mnogo zdravstvenih radnika, ističe da su lekari NAJVAŽNIJI u borbi protiv virusa, a ne respiratori! Lekar iz Italije, zemlje koja je jedna od najteže pogođenih… »
Italijanski lekar: Nisu respiratori ključ borbe već lekari
RTV 18.04.2020
RIM - Lekar anesteziolog Marko Gardini, koji radi kao reanimator u bolnici u Kremoni, reagovao je vest da neke fabrike nameravaju da promene program i sada pokrenu proizvodnju respiratora, porukom da su ključ pobede nad koronom ljudi, pre svega lekari, a… »
Vapaj italijanskog anesteziologa: Ključ borbe protiv korona virusa nisu respiratori!
Telegraf 18.04.2020
- Uvereni smo da će nam respiratori spasiti život. Nije tako. Respiratori su samo alat u rukama ljudi. Lekar anesteziolog Marko Gardini, koji radi kao reanimator u bolnici u Kremoni, reagovao je vest da neke fabrike nameravaju da promene program i sada… »
Vesti dana »
UKRAJINSKA KRIZA: Kremlj: Rusija želi mir u Ukrajini, a ne primirje; Mediji: Pogođen tanker ruske flote u senci "Dašan"
RTV pre 3 minutajoš 2 povezane
Vučić u Briselu: Verujem da će Srbija imati podršku EU u suočavanju sa izazovima u energetici
Serbian News Media pre 5 satijoš 1 povezana
Evropa se udružila, uskoro sastanak 12 lidera EU: Sve oči uprte u Berlin, na stolu je jedna tema!
Kurir pre 23 minutajoš 1 povezana





