Povezane vesti

Đoković o publici: Ranije mi je bilo teže kad su protiv mene

Đoković o publici: Ranije mi je bilo teže kad su protiv mene

Dnevnik 18.04.2020
BEOGRAD:Najbolji teniser sveta Novak Đoković tokom današnjeg Instagram "lajva" sa Stenom Vavrinkom pričao je o tome kako se nosi sa pritiskom kad je publika protiv njega. "Nije lako kada je većina ljudi na tribinama protiv tebe. Osećam da dokle god… »
Kad ti sin prekine "lajv" sa Vavrinkom: Kad igramo tenis? (video)

Kad ti sin prekine "lajv" sa Vavrinkom: Kad igramo tenis? (video)

Mondo 18.04.2020
Mali Stefan je raznežio sve fanove! Mali Stefan je raznežio sve fanove! Teniseri Novak Đoković i Sten Vavrinka nedavno su pričali preko Instagram "lajva". Raspravljali su o raznim temama, a u momentu kada je Novak pričao o odnosu sa publikom pojavio… »
Foto/video Đoković posle Mareja priča o i sa Vavrinkom: Švajcarac pitao Srbina ono što sve zanima - Novak otvoreno o…

Foto/video Đoković posle Mareja priča o i sa Vavrinkom: Švajcarac pitao Srbina ono što sve zanima - Novak otvoreno o…

Večernje novosti 18.04.2020
Nije lako kada je većina ljudi na tribinama protiv tebe. Osećam, da dokle god postoji poštovanje, dokle god navijaju za mog protivnika i poštuju mene, to je u redu - kaže Novak. Dva dana, dva razgovora sa kolegama iz sveta tenisa. Posle Endija… »
Đoković: Dok god me poštuju, ne smeta mi kada navijaju protiv mene

Đoković: Dok god me poštuju, ne smeta mi kada navijaju protiv mene

Mozzart sport 18.04.2020
„Ali, kada osetim nepoštovanje, postajem emotivan“, priznaje Novak. Posle razgovora sa Endijem Marejem, ispričao se Novak Đoković danas i sa Stenom Vavrinkom putem instagrama. Švajcarac je došao na red kao logičan sagovornik nakon što su ga… »
Stefan prekinuo razgovor Novaka i Stena: Đoković otkrio da igra tenis sa sinom, Vavrinka mu je dao i jedno obećanje (video)

Stefan prekinuo razgovor Novaka i Stena: Đoković otkrio da igra tenis sa sinom, Vavrinka mu je dao i jedno obećanje (video)

Večernje novosti 18.04.2020
Usred razgovora sa Švajcarcem Novaka je prekinuo njegov sin Stefan koji se potom pozdravio sa Stenom. Vodili su Novak Đoković i Sten Vavrinka razgovor o raznim temama na Instagramu. Dok je srpski igrač pokušavao da objasni odnos sa publikom, pojavio… »
"Nisam ponosan na: To!" Vavrinka "pecnuo" Đokovića gde najviše boli, a onda se usred emotivnog priznanja desio totalno…

"Nisam ponosan na: To!" Vavrinka "pecnuo" Đokovića gde najviše boli, a onda se usred emotivnog priznanja desio totalno…

Sportal blic 18.04.2020
Tokom razgovora uživo na Instagramu, Stan Vavrinka je Novaka Đokovića upitao za najbolniju situaciju u njegovoj karijeri. Naravno, radilo se o tome kako se Nole nosi s tim što navijači neretko daleko više bodre Rodžera Federera i Rafaela Nadala… »
Novak, Rafa, Rodžer: U filmu nemate tri dobra momka

Novak, Rafa, Rodžer: U filmu nemate tri dobra momka

N1 Info 18.04.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković razgovarao je u subotu sa švajcarskim igračem Stanom Vavrinkom. Pošto je dan ranije pričao sa Endijem Marijem, srpski teniser se u subotu čuo sa Stanom Vavrinkom. Dvojica velikih rivala i dobrih prijatelja… »

Vesti dana »