Povezane vesti

Nikad pre to nije radila: Rada Manojlović priznala čega se latila na Vaskrs, a evo gde provodi praznik i sa kim!

Nikad pre to nije radila: Rada Manojlović priznala čega se latila na Vaskrs, a evo gde provodi praznik i sa kim!

Kurir 19.04.2020
Kako je zbog poslovnih obaveza Rada Manojlović uglavnom daleko od nekadašnjeg porodičnog doma, sada je odlučila da iskoristi trenutnu situaciju kako bi bila okružena najmilijima. Osim toga, prema sopstvenom priznanju, Rada se ove godine prvi put… »
"Ubio mi je jaje skroz": Ceca odnela dve pobede u kuckanju, ali je na kraju izgubila od njega (video)

"Ubio mi je jaje skroz": Ceca odnela dve pobede u kuckanju, ali je na kraju izgubila od njega (video)

Blic 19.04.2020
Svetlana Ceca Ražnatović danas provodi Uskrs sa sestrom Lidijom i njenom decom. Iako je navikla da u veselju proslavi najradosniji hrišćanski praznik, ovog puta njena deca Anastasija i Veljko neće biti prisutni. Ceca je na svom Instagram profilu… »
Bogatu trpezu ne čini hrana: Ceca podelila sa svima šta radi na Vaskrs, a njena poruka topi srca! (Foto)

Bogatu trpezu ne čini hrana: Ceca podelila sa svima šta radi na Vaskrs, a njena poruka topi srca! (Foto)

Kurir 19.04.2020
Svetlana Ceca Ražnatović veliki hrišćanski praznik ne provodi sa svojom decom - Veljkom i Anastasijom već sa sestrićima Petrom, Viktorom i Ilijom. Pevačica je sa svima podelila kako ju je jedan od njih pobedio u kucanju jajima. "Ti se tučeš ili… »
Za praznik sa sestrom i njenom porodicom: Ceca prvi put Uskrs ne slavi sa decom: "Žao mi je, ali trenutno je to najbolje"

Za praznik sa sestrom i njenom porodicom: Ceca prvi put Uskrs ne slavi sa decom: "Žao mi je, ali trenutno je to najbolje"

Blic 19.04.2020
Porodica Ražnatović, na čelu sa Cecom, velika praznike slavi uz brojne članove porodice, muziku, veselje i dobru hranu i piće. Međutim, ovog puta to neće biti tako. Folk diva će zbog izolacije najveći hrišćanski praznik Uskrs obeležiti samo sa… »
Milan milošević zbog virusa praznik slavi sam: Žao mi je što neću biti s majkom!

Milan milošević zbog virusa praznik slavi sam: Žao mi je što neću biti s majkom!

Kurir 19.04.2020
Za Milana Miloševića ove godine Uskrs neće biti kao dosad jer će ga obeležiti daleko od svoje majke Rajke zbog koronavirusa. Voditelj se sa setom prisetio kako je kao dete provodio ovaj hrišćanski praznik. „Bela rada“ "Za razliku od Božića… »
Ovako estrada proslavlja Vaskrs! Pune trpeze, dekoracija kao iz mašte, a porukama udaraju pravo u dušu! (foto, video)

Ovako estrada proslavlja Vaskrs! Pune trpeze, dekoracija kao iz mašte, a porukama udaraju pravo u dušu! (foto, video)

Kurir 19.04.2020
Poznata imena sa domaće estrade najradosniji hrišćanski praznik, poput svih drugih, provode kod kuće. Uz bogatu trpezu i najmilije, nisu propustili a da ne pošalju poruke pune ljubavi putem društvenih mreža za svu javnost, koja ove godine zbog… »
Naša pevačica otkrila kako slavi Uskrs, a onda pokazala deo luksuzne vile! Živi u svili i kadifi, samo da vidite taj…

Naša pevačica otkrila kako slavi Uskrs, a onda pokazala deo luksuzne vile! Živi u svili i kadifi, samo da vidite taj…

Blic 19.04.2020
Katarina Grujić proslavlja Uskrs u krugu porodice, a pored ukrašenih jaja, ona je pokazala i kako izgleda njen luskuzni dom od koga zastaje dah. Mlada muzička zvezda ispoštovala je sve običaje, a na Veliki petak zajedno sa sedmogodišnjim sestrićem… »
Ceca za praznik sa sestrom i njenom porodicom: Prvi put Uskrs ne slavim s decom! A ovo joj je jedina želja

Ceca za praznik sa sestrom i njenom porodicom: Prvi put Uskrs ne slavim s decom! A ovo joj je jedina želja

Kurir 19.04.2020
Skromno Trudim se, ali i želim da uvek ispoštujem svaki praznik. Ove godine moramo da se prilagodimo vanrednom stanju, pa ćemo taj dan obeležiti po propisanim merama i u najužem krugu, kaže Ražnatovićeva. Šta god da se slavi, kuća Svetlane Cece… »
Žao mi je što ne mogu na liturgiju, jaja smo farbali na propisanoj distanci

Žao mi je što ne mogu na liturgiju, jaja smo farbali na propisanoj distanci

Mondo 19.04.2020
Svetlana Ražnatović o najvećem hrišćanskom prazniku. Svetlana Ražnatović o najvećem hrišćanskom prazniku. Svetlana Ražnatović Ceca rekla je za "Kurir" da Uskrs proslavlja skromno, u krugu porodice, ali bez dece Veljka i Anastasije. Veljko je… »
Ceca Ražnatović se oglasila iz svog doma: Poslala snažnu poruku!

Ceca Ražnatović se oglasila iz svog doma: Poslala snažnu poruku!

Kurir 19.04.2020
Svetlana Ceca Ražnatović se oglasila iz svog doma i poslala snažnu poruku. "Zagrlite svoje voljene, govorite im koliko ih volite, jer je došlo vreme kada je ljudskost na ispitu. Sada treba pokazati slogu!", rekla je muzička zvezda. Na pitanje kako… »
Neda Ukraden sama proslavlja Vaskrs: Samo da smo zdravi, biće prilike za okupljanje! A ovo joj je jedina želja

Neda Ukraden sama proslavlja Vaskrs: Samo da smo zdravi, biće prilike za okupljanje! A ovo joj je jedina želja

Kurir 19.04.2020
Običaji Pop diva kaže da će i ove godine pripremiti prazničnu trpezu i ofarbati jaja, ali i da joj nedostaje porodica, koju nije videla više od mesec dana. Neda Ukraden prvi put će provesti najveći hrišćanski praznik odvojena od svoje porodice… »

Vesti dana »