Povezane vesti

"Cveće za godišnjicu od mog Kobija": Vanesa Brajant zbunila svet objavom na Instagramu, a potom je sve bilo jasnije

"Cveće za godišnjicu od mog Kobija": Vanesa Brajant zbunila svet objavom na Instagramu, a potom je sve bilo jasnije

Sportal blic 19.04.2020
Vanesa Brajant, supruga tragično nastradalog Kobija Brajanta, objavila je emotivnu fotografiju na Instagram i to na tačno 19 godina od venčanja. Vanesu su iznenadili prijatelji, , nekadašnji Kobijev saigrač, zajedno sa suprugom Ketrin Mekdonel. Oni… »
Vanesa objavom na Instagramu rastužila sve: Supruga Kobija Brajanta emotivno obeležila godišnjicu braka (foto)

Vanesa objavom na Instagramu rastužila sve: Supruga Kobija Brajanta emotivno obeležila godišnjicu braka (foto)

Večernje novosti 19.04.2020
Moj kralju, srce moje, moj najbolji prijatelju. Sve najbolje za 19. godišnjicu braka, dušo. Toliko mi nedostaješ. Volela bih da si ovde i da me držiš u naručju. Volim te - napisala je Vanesa. Prošla su skoro tri meseca od tragične smrti jednog od… »
"Volela bih da si tu, da me držiš: U naručju..." Vanesa Brajant se oglasila s posebnim razlogom i rasplakala mnoge! /foto/

"Volela bih da si tu, da me držiš: U naručju..." Vanesa Brajant se oglasila s posebnim razlogom i rasplakala mnoge! /foto/

Sportal blic 18.04.2020
Supruga tragično stradalog košarkaša Kobija Brajanta, Vanesa, objavila je na svom Instagram nalogu fotografiju koja je mnogima naterala suze na oči. Naime, Vanesa i bi danas proslavili 19. godišnjicu braka. Supruga nekadašnjeg asa Los Anđeles… »

Vesti dana »