Povezane vesti
Preminuo novosadski stomatolog kog su pokrajinske vlasti optužile za širenje zaraze
Moj Novi Sad 19.04.2020
Stomatolog iz Novog Sada Stanislav Ostojić, protiv kog je pokrajinska vlast pokrenula krivičnu prijavu jer je navodno "namerno radio zaražen", a kog danima nisu hteli da hospitalizuju, preminuo je u subotu ujutru u Kliničkom centru Vojvodine od posledica… »
Najcrnji vikend u KCV-u: Još tri pacijenta preminula od posledica korona virusa
Moj Novi Sad 19.04.2020
U Kliničkom centru Vojvodine umrla su još tri pacijenta obolela od Kovida- 19 i time se ukupan broj preminulih u ovoj ustanovi popeo na 17. Kako 021.rs saznaje, među preminulima su žena koja je imala 60 godina i muškarac star 70 godina, a svo troje su… »
Crni vikend u Kliničkom centru Vojvodine: 5 umrlih do sada
Luftika 19.04.2020
U Kliničkom centru Vojvodine umrla su još tri pacijenta obolela od kovida19 i time se ukupan broj preminulih u ovoj ustanovi popeo na 17. Kako javlja 021.rs, među preminulima su žena koja je imala 60 godina i muškarac star 70 godina, a svo troje su bili… »
Umro novosadski stomatolog kojeg su pokrajinske vlasti tužile i odbile da leče
Luftika 19.04.2020
Novosadski stomatolog Stanislav Ostojić, protiv kojeg je pokrajinska vlast pokrenula krivičnu prijavu jer je navodno „namerno radio zaražen“, a kog danima nisu hteli da hospitalizuju, preminuo je u subotu ujutru u Kliničkom centru Vojvodine od posledica… »
Vesti dana »

uživo RAT U UKRAJINI Tramp se sastaje sa Putinom, pa sa Zelenskim: Novi pregovori o kraju rata u Ukrajini
Euronews pre 10 minutajoš 18 povezanih

Ujutro oblačno, posle podne sunčano, najviša temperatura oko 30 stepeni
RTV pre 7 satijoš 8 povezanih

Vozači oprez Kreće špic letnje sezone, biće gužve i na drumovima i na granicama
Dnevnik pre 14 minutajoš 5 povezanih