Povezane vesti

Ne bih da me neko primorava na vakcinu da bih putovao: Nole otkrio veliki problem tenisera

Ne bih da me neko primorava na vakcinu da bih putovao: Nole otkrio veliki problem tenisera

Telegraf 19.04.2020
Naši sportisti se saglasili da "neizvesnost ubija" Najbolji teniser planete Novak Đoković otkrio je u razgovoru sa srpskim sportistima šta ga najviše brine u vezi sa pandemijom korona virusa, kada bi mogla da se nastavi sezona, ali i da je protiv… »
Novak govorio o vakcinaciji – Atanasijević: ‘Ako bude drugog talasa, možemo da ugasimo kolektivne sportove’

Novak govorio o vakcinaciji – Atanasijević: ‘Ako bude drugog talasa, možemo da ugasimo kolektivne sportove’

Hot sport 19.04.2020
U Novakovom uskršnjem razgovoru na ‘Zum’ mreži učešće su uzeli i Nenad Zimonjić, Viktor Troicki, Janko Tipsarević, Dušan Lajović i Filip Krajinović. Pored tenisera, gosti su bili Dušan Borković, Aleksandar Atanasijević i Marko Pantelić… »
Đoković direktan: Teško će me naterati da se vakcinišem

Đoković direktan: Teško će me naterati da se vakcinišem

Mozzart sport 19.04.2020
„Trajaće ova situacija još dugo“, poručio najbolji teniser sveta. Novak Đoković je organizovao Uskršnje druženje sa srpskim sportistima, preko aplikacije „Zum“ Učešće su uzele Novakove kolege iz sveta tenisa, Nenad Zimonjić, Viktor… »
Janko: Brzo će proći sve ovo, osam puta sam se vraćao

Janko: Brzo će proći sve ovo, osam puta sam se vraćao

N1 Info 19.04.2020
Na kraju razgovora sa srpskim sportistima na Fejsbuku kog je organizovao Novak Đoković, bivši srpski teniser Janko Tipsarević je podelio svoje iskustvo o tome kako vreme brzo prolazi u momentima kada se ne igra. U razgovoru kog je organizovao Novak… »
Đoković: Nisam za vakcinaciju protiv koronavirusa

Đoković: Nisam za vakcinaciju protiv koronavirusa

Vesti online 19.04.2020
Najbolji srpski sportista Novak Đoković diskutovao je na Fejsbuku sa svojim kolegama o trenutnoj situaciji, ali i mnogim drugim temama. U „lajvu“ su učestvovali još Dušan Borković, Dušan Lajović, Aleksandar Atanasijević, Viktor Troicki, Nenad… »
Elita srpskog sporta "na vezi" - Đoković govorio o najvećem problemu, vakcinaciji, Tipsarević optimista

Elita srpskog sporta "na vezi" - Đoković govorio o najvećem problemu, vakcinaciji, Tipsarević optimista

Sportske.net 19.04.2020
Dotakao se najbolji teniser sveta nekih jako bitnih tema. Na društvenoj mreži "Fejsbuk" danas je uživo održan video razgovor između istaknutih ličnosti iz srpskog sporta, koji je organizovao najbolji teniser sveta Novak Đoković. Uz njega su u… »
Đoković organizovao druženje sa srpskim sportistima: Novak priznao da nije pristalica vakcinacije, Tipsarević uveren da će…

Đoković organizovao druženje sa srpskim sportistima: Novak priznao da nije pristalica vakcinacije, Tipsarević uveren da će…

Večernje novosti 19.04.2020
Ja prvi nisam za te vakcine, nisam pristalica toga da moram da se vakcinišem da bih putovao. Ako to bude bilo pravilo i zakon, šta će onda biti - pita se Novak. Posle razgovora na Instagramu sa Endijem Marejom i Stenom Vavrinkom, Novak Đoković je… »
Uskršnji čet sa Đokovićem: Veliki sam protivnik vakcinisanja (video)

Uskršnji čet sa Đokovićem: Veliki sam protivnik vakcinisanja (video)

Sportski žurnal 19.04.2020
Novak Đoković je organizovao Uskršnje druženje sa srpskim sportistima, preko aplikacije „Zum“. Učešće su uzele Novakove kolege iz sveta tenisa, Nenad Zimonjić, Viktor Troicki, Janko Tipsarević, Dušan Lajović i Filip Krajinović. Takođe… »
Đoković: Prvi nisam za te vakcine

Đoković: Prvi nisam za te vakcine

Mondo 19.04.2020
"Moram da odlučim da li ću da se podvrgnem tome", rekao je najbolji teniser na svetu. "Moram da odlučim da li ću da se podvrgnem tome", rekao je najbolji teniser na svetu. U razgovoru sa poznatim srpskim sportistima na Facebooku, Novak Đoković… »
Đoković: Putovanja najveći problem, protivnik sam vakcinacije

Đoković: Putovanja najveći problem, protivnik sam vakcinacije

N1 Info 19.04.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković iz karantina u Španiji poručio je da ne može da precizira kada će se sezona nastaviti, ali je siguran da sport posle pandemije koronavirusa neće biti isti. Srbin je u lajvu na Fejsbuku diskutovao o brojim temama… »

Vesti dana »