Povezane vesti
U Srbiji godišnje nestane i do 170.000 divljih ptica
Politika 20.04.2020
NOVI SAD – Trovanje, nezakonito ubijanje vatrenim i vazdušnim oružjem, hvatanje i zarobljavanje, elektrokucija i kolizija tipovi su ugrožavanja divljih ptica koje je u cilju obrazovanja i podizanja svesti javnosti Društvo za zaštitu i proučavanje ptica… »
FOTO: Godišnje u Srbiji bude ubijeno do 170.000 ptica, objavljena publikacija koja opisuje problematiku
Radio 021 20.04.2020
Stručne procene ukazuju da u Srbiji od nezakonitog ubijanja, trovanja i hvatanja godišnje strada do 170.000 jedinki divljih ptica, od kojih je najveći broj prepelica, grlica, pataka i gusaka, saopštilo je Društvo za zaštitu i proučavanje ptica Srbije… »
U Srbiji godišnje strada i do 170.000 divljih ptica
RTV 20.04.2020
NOVI SAD - U cilju obrazovanja i podizanja svesti javnosti stručnjaci iz Društva za zaštitu i proučavanje ptica Srbije pripremili su novu publikaciju koja detaljno prikazuje četiri tipa ugrožavanja divljih ptica i daje preporuke za aktivnosti na… »
Vesti dana »
Klinički centar o tramvajskoj nesreći: Pregledan 21 pacijent, jedan zadržan na ortopediji
Serbian News Media pre 2 satajoš 111 povezana
U Čačku proglašena vanredna situacija zbog havarije sa vodosnabdevanjem
N1 Info pre 7 satijoš 37 povezanih
U četiri od pet niških opština prosečne plate premašile 100.000 dinara
B92 pre 3 satajoš 33 povezane





