Povezane vesti

Džordanova devetka sa autogramom prodata za 216.000 dolara

Džordanova devetka sa autogramom prodata za 216.000 dolara

Sportski žurnal 20.04.2020
Za dres Majkla Džordana sa Olimpijskih igara u Barseloni neko je izdvojio ogromnu sumu. Drim tim je samo jedan - onaj iz 1992. Tada su u Barseloni igrali Majkl Džordan, Medžik Džonson, Leri Bird, Čarls Barkli, Patrik Juing, Dejvid Robinson, Klajd… »
Džordan: Ulazim u sobu, a tamo saigrači sa puno kokaina, marihuane, žena...

Džordan: Ulazim u sobu, a tamo saigrači sa puno kokaina, marihuane, žena...

Mozzart sport 20.04.2020
“Kao noćni klub. Otišao sam odmah, rekao sam - nije ovo za mene" Novi dokumentarac o Majklu Džordanu “The Last Dance“ digao je već mnogo prašine, mnogo se priča i govori o tome već posle dve emitovane epizode. Na početku priče prepričava… »
6 Reči za istoriju košarke: Dokumentarac o kome priča ceo svet otkrio kako je na trećem meču Majkl Džordan šokirao…

6 Reči za istoriju košarke: Dokumentarac o kome priča ceo svet otkrio kako je na trećem meču Majkl Džordan šokirao…

Sportal blic 20.04.2020
Majkl Džordan je centralna tema dokumentarnog filma "Poslednji ples" u produkciji ESPN-a, a već u prvoj od deset epizoda postalo je jasno kako je za tili čas opčinio NBA. O tome svedoče brojni akteri dokumentarca "The last dance", a jedan detalj se… »
Konačno emitovane prve epizode dokumentarca o velikom Majklu Džordanu: Stvari koje sam video u prvoj predsezoni naterale su…

Konačno emitovane prve epizode dokumentarca o velikom Majklu Džordanu: Stvari koje sam video u prvoj predsezoni naterale su…

Večernje novosti 20.04.2020
Ni čovek koji je napravio karijeru iz snova nije na početku iste pošteđen šokova koji su tokom osamdesetih krasili NBA ligu. Dugo najavljivani i čekani dokumentarni serijal "The last dance" (Poslednji ples) o zadnjoj sezoni i karijeri Majkla… »
Ceo svet je gledao i ostao u šoku! Dokumentarac o Majklu Džordanu je frapirao sve, planeta samo o tome priča, a ovo su tri…

Ceo svet je gledao i ostao u šoku! Dokumentarac o Majklu Džordanu je frapirao sve, planeta samo o tome priča, a ovo su tri…

Sportal blic 20.04.2020
Dokumentarni film "Poslednji ples" ("The last dance") o Majklu Džordanu, po mnogima najboljem košarkašu svih vremena, nije mogao da dođe u bolje vreme za ljubitelje košarke, koje maltene i nema usled pandemije korona virusa. Ali, on što su… »

Vesti dana »