Povezane vesti

Ivana Krunić se uključila uživo i raskinula sa Banetom: "Igrao si se sa mnom, manipulisao, videla sam i klip na kom si se…

Ivana Krunić se uključila uživo i raskinula sa Banetom: "Igrao si se sa mnom, manipulisao, videla sam i klip na kom si se…

Blic 20.04.2020
Nakon što je izašla iz Zadruge, Ivana Krunić se uključila uživo i raskinula sa Banetom Čolakom. Ivana je u telefonskom razgovoru navela da je Bane sve vreme manipulisao sa njom, te da je sve to shvatila kada je videla na snimcima po izlasku iz… »
Prvi razgovor ivane i baneta posle raskida! Lagao si me, terorisao, igrao se sa mnom, zombija napravio od mene! (video)

Prvi razgovor ivane i baneta posle raskida! Lagao si me, terorisao, igrao se sa mnom, zombija napravio od mene! (video)

Kurir 20.04.2020
Kada mu je saopšteno da ga je Ivana Krunić ostavila po izlasku iz Bele kuće "Zadruge", Bane Čolak za to nije hteo ni da čuje. On je istakao kako bi voleo da dobije telefonski poziv, pa od nje da čuje te reči, siguran da joj nedostaje koliko i ona… »
Banetova prva reakcija pošto mu je saopšteno da ga je krunićeva ostavila! Ali zaklela se da će da me čeka! Drama (video)

Banetova prva reakcija pošto mu je saopšteno da ga je krunićeva ostavila! Ali zaklela se da će da me čeka! Drama (video)

Kurir 20.04.2020
Banetu Čolaku u okviru "Pitanja novinara" Dušica Jakovljević saopštila je da ga je Ivana Krunić ostavila. Međutim, još uvek aktuelni zadrugar za to nije hteo ni da čuje, napominjući da neće verovati u te reči dok ih od Ivane ne bude čuo. Šta… »

Vesti dana »