Povezane vesti
Grubješić: Investicioni i razvojni plan za Zapadni Balkan potrebniji nego ikad
RTV 21.04.2020
BEOGRAD - Izveštaj Spoljnopolitičkog odbora Evropskog parlamenta predstavlja jasan znak podrške aspiracijama zemalja Zapadnog Balkana prema članstvu u EU i u tom pravcu idu i usvojene preporuke, kaže za Tanjug Suzana Grubješić iz Centra za spoljnu… »
Najznajčajnija poruka - reafirmacija punopravnog članstva u EU
RTV 21.04.2020
BEOGRAD - Spoljnopolitički odbor Evropskog parlamenta velikom većinom glasova usvojio je juče preporuke za Zapadni Balkan, a ministar za evropske integracije Jadranka Joksimović smatra da se kao najznačajnija poruka izdvaja reafirmacija punopravnog… »
I reforme i proširenje: Odbor Evropskog parlamenta usvojio preporuke za Zapadni Balkan
Blic 21.04.2020
Spoljnopolitički odbor Evropskog parlamenta (EP) velikom većinom glasova usvojio je danas preporuke za Zapadni Balkan. Preporuke predstavljaju poziciju EP kada je reč o nastavku politike proširenja, a pozivaju na veće angažovanje sa zemljama Zapadnog… »
Odbor Evropskog parlamenta za jače angažovanje EU na Zapadnom Balkanu
Danas 20.04.2020
Spoljnopolitički odbor Evropskog parlamenta usvojio je danas izveštaj o Zapadnom Balkanu u kojem se zalaže za jače angažovanje Evropske unije u zemljama Zapadnog Balkana, za nastavak finansiranja država kandidata i potvrdu da je cilj pristupnog procesa… »
Vesti dana »

SNSD saopštio referendumsko pitanje: O presudi Dodiku i odlukama Šmita i CIK-a
Danas pre 3 satajoš 7 povezanih

Protestna okupljanja: Demonstranti kod Vukovog spomenika, studenti iz Niša i Beograda u poseti Pirotu (foto/video)
Blic pre 1 satjoš 2 povezane

Dojče post ‘privremeno’ ograničava isporuku paketa i robe iz Nemačke u SAD
Radio sto plus pre 14 minutajoš 4 povezane