Povezane vesti

Novak opet o vakcini: Zbunjen sam! Đoković poslao saopštenje Njujork tajmsu, brani se od svetskog napada

Novak opet o vakcini: Zbunjen sam! Đoković poslao saopštenje Njujork tajmsu, brani se od svetskog napada

Sportal blic 21.04.2020
Novak Đoković se oglasio nakon izjave o vakcini protiv korona virusa saopštenjem koje je poslao Njujork Tajmsu. Pre dva dana je Đoković poručio kako je protiv vakcinisanja i da to neće činiti kako bi u narednom periodu mogao da putuje na turnire… »
Đoković: U nedoumici sam u vezi sa vakcinacijom

Đoković: U nedoumici sam u vezi sa vakcinacijom

Danas 21.04.2020
Srpski teniser Novak Đoković rekao je danas da nije stručnjak za korona virus i dodao da je u nedoumici šta je najbolje učiniti u vezi sa vakcinacijom. Prvi teniser sveta je u nedelju uveče rekao da se protivi vakcinaciji i da ne bi želeo da ga… »
Novak još malo o vakcini: Zbunjen sam

Novak još malo o vakcini: Zbunjen sam

Mozzart sport 21.04.2020
"Nastaviću da istražujem na ovu temu", poručio Đoković. Izjava Novaka Đokovića da nije pristalica obavezne vakcinacije kao preduslova da bi mogao da putuje sa turnira na turnir uzburkala je duhove širom sveta. Svi oni koji su gotovo prećutali… »
Pojasnio je situaciju: Đoković odgovorio Konu – Nisam ekspert, ali…

Pojasnio je situaciju: Đoković odgovorio Konu – Nisam ekspert, ali…

Hot sport 21.04.2020
U Đokovićevom intervjuu na Zum platformi srpski teniser govorio je o vakcinaciji protiv COVID-19, a to je podiglo prašinu u javnosti. Ubrzo je najboljem teniseru sveta stigao odgovor epidemiologa Predraga Kona, a sada se saopštenjem objavljenom u… »
Novak opet o vakcini: Moje je telo, hoću da imam opciju

Novak opet o vakcini: Moje je telo, hoću da imam opciju

N1 Info 21.04.2020
Posle izjave da je protiv vakcinacije, najbolji teniser sveta Novak Đoković istakao je da će nastaviti da istražuje tu temu, pošto je ona važna za sve ljude. Srbin je izazvao veliku pometnju rečima da nije pristalica vakcinacije. Stizali su… »
Novak pisao Njujork Tajmsu o stavu koji je uzburkao svet: "Nisam ekspert, ali..."

Novak pisao Njujork Tajmsu o stavu koji je uzburkao svet: "Nisam ekspert, ali..."

Sportske.net 21.04.2020
Srbin bliže objasnio svoje gledište. Veliku je buru u svetu podigao stav najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića koji je protiv obavezne vakcinacije protiv koronavirusa. To je naišlo na veliki odjek u svetskim medijima, pa je Srbin odlučio da… »
Đoković pisao Njujork Tajmsu zbog izjave o vakcini: „Da budem iskren, malo sam zbunjen“

Đoković pisao Njujork Tajmsu zbog izjave o vakcini: „Da budem iskren, malo sam zbunjen“

Vesti online 21.04.2020
Najbolji teniser sveta Novak Ðoković oglasio se saopštenjem koje je poslao Njujork Tajmsu povodom izjava o vakcini protiv korona virusa. Ðoković je pre dva dana izajvio da je protiv vakcinisanja, a njegova izjava izazvala je pažnju i srpske i… »

Vesti dana »