Povezane vesti

Uhapšen vlasnik firme „MBA Ratko Mitrović” zbog napada na milicionerku

Uhapšen vlasnik firme „MBA Ratko Mitrović” zbog napada na milicionerku

Politika 21.04.2020
Po nalogu Trećeg osnovnog tužilaštva u Beogradu, uhapšen je Branko Miljković (53), vlasnik građevinskih firmi „MBA Ratko Mitrović” i „MN gradnja” zbog sumnje da je udario pripadnicu komunalne milicije koja je na poziv došla na… »
Vlasnik "Ratka Mitrovića" priveden zbog napada na komunalnu milicajku

Vlasnik "Ratka Mitrovića" priveden zbog napada na komunalnu milicajku

N1 Info 21.04.2020
Branko Miljković, vlasnik građevinske kompanije MBA "Ratko Mitrović", priveden je u ponedeljak zbog napada na komunalnu milicajku na gradilištu na Novom Beogradu, potvrđeno je za N1. Izvor: N1 Kako je u ponedeljak saopštio vršilac dužnosti… »
Bahati biznismen udario policajku! Vlasnik više firmi vikao: Znaš li ti ko sam ja, pa nasrnuo na komunalce

Bahati biznismen udario policajku! Vlasnik više firmi vikao: Znaš li ti ko sam ja, pa nasrnuo na komunalce

Kurir 21.04.2020
Branku Miljkoviću lisice su stavljene pošto je pretio komunalnoj milicajki, a zatim psovao i patrolu MUP koja je došla na intervenciju. Branko Miljković (53), vlasnik građevinskih firmi „MBA Ratko Mitrović“ i „MN gradnja“, kog mnogi nazivaju… »
Vređao i napao milicajku: Vlasnik firme "Ratko Mitrović" zadržan zbog incidenta na gradilištu

Vređao i napao milicajku: Vlasnik firme "Ratko Mitrović" zadržan zbog incidenta na gradilištu

Blic 21.04.2020
Beogradski biznismen Branko Miljković (53), vlasnik preduzeća "MBA Miljković" zadržan je po nalogu Trećeg osnovnog tužilaštva zbog napada na službeno lice u vršenju dužnosti- Incident se dogodio na gradilištu firme na Novom Beogradu, u nastavku… »
Napad na gradilištu: Zatečeno šest radnika bez dozvole za kretanje, jedan od njih nasrnuo na milicajku

Napad na gradilištu: Zatečeno šest radnika bez dozvole za kretanje, jedan od njih nasrnuo na milicajku

Blic 20.04.2020
Na gradilištu u nastavku Bulevara heroja sa Košara došlo je do incidenta – muškarac je napao komunalnu milicajku. On nije imao dozvolu za kretanje u vreme zabrane kretanja. U poslepodnevnim satima Komunalnoj miliciji je prijavljeno da su na… »

Vesti dana »