Povezane vesti

Kirjos odao priznanje Đokoviću: U savršenom igraču dva Novakova “elementa”

Kirjos odao priznanje Đokoviću: U savršenom igraču dva Novakova “elementa”

Mozzart sport 21.04.2020
"Teško mi je da to priznam, ali..." Da Nik Kirjos nije fan Novaka Đokovića, najblaže rečeno, to zna ceo svet. Ali to nije prepreka ćudljivom Australijancu da oda priznanje srpskom asu kao teniseru. Popularno je poslednjih dana da teniseri prave u… »
Kirjos: Ne mrzim Đokovića, ali...

Kirjos: Ne mrzim Đokovića, ali...

N1 Info 21.04.2020
Australijski teniser Nik Kirjos kaže da nije istina da mrzi Novaka Đokovića, ali da mu se jednostavno ne dopadaju stvari koje radi Srbin. Kontroverzni igrač u nekoliko navrata je upućivao negativne komentare prvom reketu sveta, te se stoga stekao… »
„Boli me što ovo kažem, ali postoje stvari koje bih „uzeo“ od Novaka“

„Boli me što ovo kažem, ali postoje stvari koje bih „uzeo“ od Novaka“

Vesti online 21.04.2020
Nik Kirjos je u nekoliko navrata izjavama pokušao da isprovocira Novaka Đokovića, a najbolji teniser sveta nije odgovarao već je hvalio talenat mladog Australijanca. Kontroverzni teniser iz Kanbere u poslednje vreme pokušava da „spusti loptu“, a… »
Kirgios u razgovoru sa Kokinakisom: Teško mi je da priznam, ali uzeo bih dva Đokovićeva elementa u kojima je neverovatan

Kirgios u razgovoru sa Kokinakisom: Teško mi je da priznam, ali uzeo bih dva Đokovićeva elementa u kojima je neverovatan

Večernje novosti 21.04.2020
“Ne mrzim ga, ali mi se ne sviđaju neke stvari koje radi”, rekao je Australijanac. Australijski teniser Nik Kirgios nikada nije krio da nije obožavalac Novaka Đokovića, ali nije se libio da mu oda priznanje u teniskim umećima. Nepredvidivi… »

Vesti dana »