Povezane vesti

Indi objavila prvu fotku nakon izlaska iz bolnice: Nakon što joj je život visio o koncu, ona sada ovako izgleda (foto)

Indi objavila prvu fotku nakon izlaska iz bolnice: Nakon što joj je život visio o koncu, ona sada ovako izgleda (foto)

Kurir 21.04.2020
Indira Aradinović Indi je na svom Instagram profilu objavila selfi nakon dužeg perioda. Ona je izašla iz bolnice i nalazi se u svom domu. Podsetimo, Indi je nedeljama bila u bolnici zbog operacije želuca, koja se zakomplikovala, zbog čega joj je… »
Prva fotografija po izlasku iz bolnice: Evo kako sada izgleda Indi, njena poruka je snažna, usledili komentari podrške

Prva fotografija po izlasku iz bolnice: Evo kako sada izgleda Indi, njena poruka je snažna, usledili komentari podrške

Blic 21.04.2020
Indira Aradinović Indi izašla je iz bolnice i sada se nalazi u svom domu, odakle je i objavila selfi nakon dužeg perioda. - Biće sve ok - napisala je Indi i objavila selfi iz svog doma, a onda su usledili komentari podrške. - Daće Bog da ozdravite… »
Indi Aradinović: Mislim da je vreme za humor! (VIDEO)

Indi Aradinović: Mislim da je vreme za humor! (VIDEO)

Svet plus 21.04.2020
Pevačica Indira Aradinović Indi, nedavno je izašla iz bolnice nakon operacije želuca koja ju je umalo koštala života. Mislim da je vreme za humor, posle lošeg perioda koji je iza mene... Indi je sada na svom Instagram profilu podelila prvi snimak… »

Vesti dana »