Povezane vesti

Sahranjena: Natalija Lazić nekadašnja učesnica "Ja imam talenat", najbliži neutešni: "Verovala sam da ćeš se izvući"

Sahranjena: Natalija Lazić nekadašnja učesnica "Ja imam talenat", najbliži neutešni: "Verovala sam da ćeš se izvući"

Blic 21.04.2020
Pevačica Natalija Lazić, nekadašnja učesnica šou programa "Ja imam talenat" preminula je u nedelju nakon bolesti, a sahranjena je danas u 14 časova u prisustvu majke, brata, sestre, oca i popa koji je održao opelo. Prijatelji su se nakon sahrane… »
Preminula mlada srpska pevačica: Natalija (29) oduševila u emisiji "Ja imam talenat", kolege se opraštaju od nje na…

Preminula mlada srpska pevačica: Natalija (29) oduševila u emisiji "Ja imam talenat", kolege se opraštaju od nje na…

Večernje novosti 21.04.2020
Natalija Lazić (29) je bila smeštena u Institut za onkologiju Beograd. Pevala je izvornu muziku, ali i rok i pevala je i na francuskom jeziku. MLADA pevačica Natalija Lazić (29) iz Obrenovca preminula je u nedelju na Institutu za onkologiju u 29… »
Preminula Natalija Lazić nekadašnja učesnica "Ja imam talenat" u 29. godini

Preminula Natalija Lazić nekadašnja učesnica "Ja imam talenat" u 29. godini

Blic 21.04.2020
Nekadašnja učesnica muzičkog šou programa "Ja imam talenat" Natalija Lazić iz Obrenovca preminula je u nedelju nakon bolesti. Natalija je pevala izvornu muziku, ali i rok na francuskom jeziku. Kolege su se na društvenim mrežama oprostili od ove… »
Dirljiv oproštaj od naše mlade umetnice koja je preminula od korone

Dirljiv oproštaj od naše mlade umetnice koja je preminula od korone

Noizz 21.04.2020
Kako piše Rastko Šejić na sajtu NVO "Šta hoćeš - What Do You Want", umetnica Natalija Lazić preminula je 29 godini, od posledica korona virusa. Prenosimo u potpunosti oproštajni tekst Rastka: "Natalija je bila deo našeg stvaralačkog tima na… »
"Njen smeh više neće: Odzvanjati..." Prijatelj preminule pevačice Natalije Lazić se oprostio od nje rečima koje slamaju…

"Njen smeh više neće: Odzvanjati..." Prijatelj preminule pevačice Natalije Lazić se oprostio od nje rečima koje slamaju…

Blic 21.04.2020
Pevačica Natalija Lazić, nekadašnja učesnica šou programa "Ja imam talenat" preminula je u nedelju nakon bolesti, a njeni najbliži neutešni su zbog velikog gubitka. Od Natalije Lazić emotivnim tekstom oprostio se njen prijatelj Rastko Šejić… »

Vesti dana »