Povezane vesti
Dodik: Domaćim novcem podržati privredu
Večernje novosti 22.04.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik smatra da je, u vreme moguće recesije, neopravdano izbegavanje razgovora o potencijalu bankarstva BiH. Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik smatra da je, u vreme moguće recesije, neopravdano izbegavanje… »
Dodik: Domaćim novcem podržati privredu
RTV 22.04.2020
SARAJEVO/BANJALIKA - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik smatra da je, u vreme moguće recesije, neopravdano izbegavanje razgovora o potencijalu bankarstva BiH, pri čemu Centralna banka i Agencija za bankarstvo treba da se dogovore kako uputiti… »
"Za sada uspešno odolevamo epidemiji": Dodik: Još nije prošlo, ne treba se olako opustiti i prepustiti
Blic 22.04.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik smatra da je, u vreme moguće recesije, neopravdano izbegavanje razgovora o potencijalu bankarstva BiH, pri čemu Centralna banka i Agencija za bankarstvo treba da se dogovore kako uputiti poslovne banke da ga ne… »
Vesti dana »
"Nećemo odustati" Iran udario kontru Americi pred ključni sastanak, jedna stvar nije na prodaju
Večernje novosti pre 5 minutajoš 41 povezana
Vučić o aferi „zvučni top“: Da li vi mislite da će šef FSB da vam stavi potpis na nešto što je laž
Sputnik pre 1 satjoš 25 povezanih






