Povezane vesti

Kon: Zabranio bih kretanje još 2 nedelje. Ko želi da putuje, moraće dokazati da nije zaražen

Kon: Zabranio bih kretanje još 2 nedelje. Ko želi da putuje, moraće dokazati da nije zaražen

Telegraf 22.04.2020
- Korona virus je spušten je na taj nivo da ne može da se podigne i da ima epidemijski potencijal - kaže dr Kon. Epidemiolog Predrag Kon, član Vladinog Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa kazao je da će mere zabrane na kretanja ako se on… »
Kon: Virus će morati da prođe među decom, najbolje tokom leta

Kon: Virus će morati da prođe među decom, najbolje tokom leta

N1 Info 22.04.2020
Odluka o ublažavanju mera uvedenih u borbi protiv koronavirusa nije doneta prerano, izjavio je epidemiolog Predrag Kon i objasnio da ta odluka ima veze i sa politikom i sa ekonomijom, kao i shvatanjem da život mora da se nastavi. On je rekao da će… »
Kon: Policijski čas za 1. maj verovatno od petka do ponedeljka

Kon: Policijski čas za 1. maj verovatno od petka do ponedeljka

Radio 021 22.04.2020
Epidemiolog Predrag Kon, član Vladinog Kriznog štaba, rekao je da će mere zabrane kretanja, ako se on pita, biti još sigurno dve nedelje. On je za TV Prva naveo da opada broj zaraženih u Jagodini, Nišu, Ćupriji, u Vojvodini se to ozbiljno smanjuje… »
Kon: Policijski čas još barem dve nedelje

Kon: Policijski čas još barem dve nedelje

Dnevnik 22.04.2020
Epidemiolog Predrag Kon rekao je da razloga za optimizam ima zbog opadanja broja ljudi na respiratoru i opadanja procenta pozitivnih slučajeva među testiranim. "Opadanje broja onih na respiratoru, teških slučajeva. Procenat pozitivnih nalaza broja… »
Doktor Kon otkriva: Evo kada se deca vraćaju u škole!

Doktor Kon otkriva: Evo kada se deca vraćaju u škole!

Mondo 22.04.2020
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je danas da će u Srbiji vrtići sa "početkom vraćanja u normalan život" biti otvoreni, a i da bi škole trebalo da budu otvorene "otprilike" za dve nedelje. Epidemiolog Predrag Kon izjavio je danas da će u Srbiji… »
Korona će proći kroz dečju populaciju, to je neizbežno! Evo šta poznati epidemiolog kaže o otvaranju škola u Srbiji

Korona će proći kroz dečju populaciju, to je neizbežno! Evo šta poznati epidemiolog kaže o otvaranju škola u Srbiji

Kurir 22.04.2020
Epidemiolog Predrag Kon u jutarnjem programu Prve dotakao se i teme otvaranja škola i vrtića, kazavši da je neminovno da virus prođe kroz dečju populaciju, ali da se gleda kada je najpovoljnije. - Škole, to će biti posebno razmatrano, posebno u… »
Kon: Ako zaustavimo život počećemo da umiremo od drugih stvari

Kon: Ako zaustavimo život počećemo da umiremo od drugih stvari

Danas 22.04.2020
Epidemiolog najavio da će sledećeg vikenda i za 1. maj najverovatnije ponovo važiti policijski čas od petka do ponedeljka Odluka o ublažavanju mera uvedenih u borbi protiv korona virusa nije doneta prerano, izjavio je danas epidemiolog Predrag Kon i… »
Kon: Život mora da se nastavi

Kon: Život mora da se nastavi

IndeksOnline 22.04.2020
BEOGRAD – Odluka o ublažavanju mera uvedenih u borbi protiv korona virusa nije doneta prerano, izjavio je danas epidemiolog Predrag Kon i objasnio da ta odluka ima veze i sa politikom i sa ekonomijom kao i shvatanjem da život mora da se nastavi. “Ne… »
Kon: Lično sam za zabranu kretanja još 2 nedelje, virus više nema snagu da bukne

Kon: Lično sam za zabranu kretanja još 2 nedelje, virus više nema snagu da bukne

RTV Novi Pazar 22.04.2020
Epidemiolog Predrag Kon, član Vladinog Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa kazao je da će mere zabrane na kretanja ako se on pita biti još sigurno dve nedelje. On je za TV Prva naveo da opada broj zaraženih u Jagodini, Nišu, Ćupriji, u… »
Kon o ukidanju policijskog časa: Logično je da još dve nedelje ostane zabrana, o vrtićima i školama ćemo posebno…

Kon o ukidanju policijskog časa: Logično je da još dve nedelje ostane zabrana, o vrtićima i školama ćemo posebno…

Blic 22.04.2020
Vođa Kriznog štaba Vlade Srbije u borbi protiv korona virusa, epidemiolog dr Predrag Kon rekao gostujući u jutarnjem programu "TV Prva" da je situacija u našoj zemlji bolja, da je ovo pravi trenutak za popuštanje mera i da je gotovo nemuguće da… »
Kon o policijskom času i prvom maju: Moje mišljenje je da zabrana mora još 2 nedelje, ali evo šta će odlučiti!

Kon o policijskom času i prvom maju: Moje mišljenje je da zabrana mora još 2 nedelje, ali evo šta će odlučiti!

Kurir 22.04.2020
Kako je u Srbiji krenulo sa ublažavanjem mera za suzbijanje korone, jer se virus postepeno gasi, pitanje koje sve zanima je koliko će još na snazi biti policijski čas. Ako mene pitate za moje, lično mišljenje, ja mislim da je logično da zabrana… »
Kon: Lično sam za zabranu kretanja još 2 nedelje, virus više nema snagu da bukne

Kon: Lično sam za zabranu kretanja još 2 nedelje, virus više nema snagu da bukne

Večernje novosti 22.04.2020
Korona virus je spušten je na taj nivo da ne može da se podigne i da ima epidemijski potencijal - kaže dr Kon. Epidemiolog Predrag Kon, član Vladinog Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa kazao je da će mere zabrane na kretanja ako se on pita… »
Kon ponovo o Đokoviću: Žao mi je što mu nisam objasnio...

Kon ponovo o Đokoviću: Žao mi je što mu nisam objasnio...

Dnevnik 22.04.2020
BEOGRAD: Epidemiolog Predrag Kon, član stručnog tima Vlade Srbije u borbi protiv korona virusa, rekao je da mu je žao što nije imao priliku da utičce na najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića i da mu objasni značaj imunizacije za zdravlje. Kon… »
Tri uslova za ukidanje policijskog časa

Tri uslova za ukidanje policijskog časa

Radio 021 22.04.2020
Pad broja obolelih, pad broja pacijenata na respiratorima i povećavanje broja pacijenata u privremenim bolnicama jesu uslovi za ukidanje policijskog časa, rekao je dr Predrag Kon. Kon je istakao da se popuštanje i ukidanje mera donosi na osnovu… »

Vesti dana »