Povezane vesti

Kon: Zabranio bih kretanje još 2 nedelje. Ko želi da putuje, moraće dokazati da nije zaražen

Kon: Zabranio bih kretanje još 2 nedelje. Ko želi da putuje, moraće dokazati da nije zaražen

iKragujevac 22.04.2020
Epidemiolog Predrag Kon, član Vladinog Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa kazao je da će mere zabrane na kretanja ako se on pita biti još sigurno dve nedelje. On je za TV Prva naveo da opada broj zaraženih u Jagodini, Nišu, Ćupriji, u… »
Dr Kon: Vreme je da se vratimo u život, virus više nema snagu da bukne

Dr Kon: Vreme je da se vratimo u život, virus više nema snagu da bukne

Niške vesti 22.04.2020
On je istakao da ublažavanjem mera ne može da se desi da virus ponovo bukne u široj populaciji, jer više nema tu snagu. Upitan koliko će trajati policijski čas za 1. maj, kazao je da će se to saznati u poslednjem trenutku, a na osnovu rezultata… »
Kon ponovo o Đokoviću: Žao mi je što mu nisam objasnio...

Kon ponovo o Đokoviću: Žao mi je što mu nisam objasnio...

Sputnik 22.04.2020
Epidemiolog Predrag Kon, član stručnog tima Vlade Srbije u borbi protiv korona virusa, rekao je da mu je žao što nije imao priliku da utiče na najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića i da mu objasni značaj imunizacije za zdravlje. Kon je pre dva… »
Kon opet o Đokoviću: Ja sam njegov najvatreniji navijač, ali...

Kon opet o Đokoviću: Ja sam njegov najvatreniji navijač, ali...

Mondo 22.04.2020
Evo šta član Kriznog štaba kaže o Novaku, vakcinama i jedinoj stvari zbog koje žali u toj situaciji! Evo šta član Kriznog štaba kaže o Novaku, vakcinama i jedinoj stvari zbog koje žali u toj situaciji! Velika prašina podigla se oko izjave… »
Jovana pitala Kona o Đokoviću, opet mu je dao savet: Žao mi je što nisam mogao da mu objasnim...

Jovana pitala Kona o Đokoviću, opet mu je dao savet: Žao mi je što nisam mogao da mu objasnim...

Telegraf 22.04.2020
Epidemiolog je ponovo pričao o najboljem teniseru sveta, koga je nedavno kritikovao zbog iznošenja stavova o vakcinaciji. Epidemiolog Predrag Kon, član Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa u Srbiji, bio je ovih dana u žiži javnosti zbog… »

Vesti dana »