Povezane vesti
Hapšenje u Priboju zbog trgovine narkoticima
Sandžak press 23.04.2020
Prijepolje/Priboj – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Priboju uhapsili su Đ.P.(1980) iz Prijepolja i N.К. (1994) iz Priboja, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih… »
Policija pretresla stanove u Beogradu: Kod Crnogoraca pronašla laboratoriju za proizvodnju droge
Telegraf 23.04.2020
Uhapšeno je troje Crnogoraca. Policija u Beogradu uhapsila je tri osobe zbog postojanja osnova sumnje da su počinile krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. Osumnjičeni N. D. (21), D.B. (22) i S.R. (24), državljani Crne… »
Hapšenje u Sremskoj Mitrovici, u stanu držao automatsku pušku
RTV 23.04.2020
SREMSKA MITROVICA - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Sremskoj Mitrovici podneli su krivičnu prijavu nadležnom tužilaštvu protiv četrdesetsedmogodišnjeg muškarca sa područja grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo… »
Vesti dana »

Voštinić: U DUNP nisu upala nepoznata lica već plaćenici koji su odbornike izbacivali iz Skupštine Kraljeva
Danas pre 40 minutajoš 45 povezanih

Stiže osveženje, moguće obilnije padavine u Vranju i na jugu
Vranje news pre 20 minutajoš 24 povezane

Počinje sednica Skupštine Vojvodine: Policija ispred ulaza u zgradu
Danas pre 35 minutajoš 12 povezanih

RSE: BIA počela nabavku „Cellebrite“kontroverznog softvera za nadzor još pre 10 godina
Nova pre 45 minutajoš 2 povezane

Bajatović: Novo odlaganje sankcija NIS-u dobra vest, neće biti nestašica i poskupljenja
NIN pre 40 minutajoš 10 povezanih