Povezane vesti

Suma o čuvenom driblinu: Proučio sam dobro Megvajera – gledao sam slike i smejao se…

Suma o čuvenom driblinu: Proučio sam dobro Megvajera – gledao sam slike i smejao se…

Hot sport 23.04.2020
Vezista Parnog valjka za medije u domovini podsetio se i meča s Mančester junajtedom. Partizan je u obe utakmice Lige Evrope poražen od Mančester junajteda, a pored golova, ove duele obeležio je i dribling Sejdube Sume. Gvinejac je fintom na kolena… »
Sejduba Suma: Gledao sam sa saigračima onaj dribling protiv Mančestera, smejali smo se!

Sejduba Suma: Gledao sam sa saigračima onaj dribling protiv Mančestera, smejali smo se!

Hot sport 23.04.2020
Ofanzivni vezista Partizana Sejduba Suma govorio je za medije u domovini o Partizanu i utakmici Lige Evrope protiv slavnog Mančester junajteda. Omaleni vezista je istakao da je sjajan osećaj bio igrati protiv Mančester junajteda. Evo šta je Sejduba… »
U Gvineji oduševljeni Sumom, morali da pitaju za Megvajera!

U Gvineji oduševljeni Sumom, morali da pitaju za Megvajera!

Sportske.net 23.04.2020
Interesantan intervju Sejdube Sume. Fudbaler iz Gvineje Sejduba Suma je govorio za medije u svojoj zemlji, a mnoge je interesovalo kako je bilo igrati protiv Mančester junajteda i kako je uspeo da nadmudri najskupljeg defanzivca na svetu. "Kao prvo, bilo… »

Vesti dana »