Povezane vesti

Mitropolit Amfilohije posle poziva da se javi u policiju, jer je služio opelo: Neka me hapse, odavno su u ratu s Bogom

Mitropolit Amfilohije posle poziva da se javi u policiju, jer je služio opelo: Neka me hapse, odavno su u ratu s Bogom

Večernje novosti 23.04.2020
Poručujem nalogodavcima poziva za saslušanje da im se neću odazvati jer imam svoje obaveze. ZBOG prisustva sahrani istaknutog istoričara Vlada Jovićevića, mitropolitu crnogorsko-primorskom Amfilohiju i lideru Nove srpske demokratije Andriji Mandiću… »
Mitropolit Amfilohije posle poziva da se javi u policiju: Neka me hapse, odavno su u ratu s Bogom

Mitropolit Amfilohije posle poziva da se javi u policiju: Neka me hapse, odavno su u ratu s Bogom

Sputnik 23.04.2020
Poručujem nalogodavcima poziva za saslušanje da im se neću odazvati jer imam svoje obaveze, izjavio je mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije. „Mogu to učiniti tek posle ponedeljka i to jedino na Cetinju. Ovo što se desilo je priča za sebe… »
Oglasio se Amfilohije posle poziva na saslušanje: Objavili su rat Bogu i Crkvi koja je stvarala ovu državu

Oglasio se Amfilohije posle poziva na saslušanje: Objavili su rat Bogu i Crkvi koja je stvarala ovu državu

Kurir 23.04.2020
"Poručujem nalogodavcima poziva za saslušanje da im se neću odazvati jer imam svoje obaveze. Mogu to učiniti tek posle ponedeljka i to jedino na Cetinju. Ovo što se desilo je priča za sebe, jer nikog nije bilo osim njegova tri sina, supruga… »
Amfilohije se neće odazivati pozivima na saslušanje

Amfilohije se neće odazivati pozivima na saslušanje

Alo 23.04.2020
"Vlast može da radi šta hoće i kako hoće" - Poručujem nalogodavcima poziva za saslušanje da im se neću odazvati jer imam svoje obaveze. Mogu to učiniti tek posle ponedeljka i to jedino na Cetinju. Ovo što se desilo je priča za sebe, jer na nikog… »

Vesti dana »