Povezane vesti

"Plačem zbog tebe. Mene boli sve ovo": Luna kukala pored hladnokrvnog Marka Miljkovića

"Plačem zbog tebe. Mene boli sve ovo": Luna kukala pored hladnokrvnog Marka Miljkovića

Telegraf 23.04.2020
- Ne interesuje me ništa, razmišljam o sebi - rekao je Marko Miljković Luni. Pre emisije "Pitanja gledalaca" Luna Đogani prišla je Marku Miljkoviću, koji je bio hladnokrvan prema njoj. - Znači ti jesi sa mnom iz sažaljenja - pitala ga je Luna. -… »
Anabela brutalna prema Luni: "Ti si najpoznatija ljubavnica!" Ušla u rijaliti da joj zagorča život!

Anabela brutalna prema Luni: "Ti si najpoznatija ljubavnica!" Ušla u rijaliti da joj zagorča život!

Alo 23.04.2020
Haos u "Zadruzi"! Anabela Atijas i Luna Đogani su odmah nakon emisije "Pitanja gledalaca" posvađale. - Ušla si ovde da bi se meni svetila, da mi dokazala da sam ja loša ćerka, a on loš zet. Govoriš o sebi, a ne o meni. Ja sam svoje završla - rekla… »
Kad te majka "počasti": Ti si najpoznatija ljubavnica! (video)

Kad te majka "počasti": Ti si najpoznatija ljubavnica! (video)

Mondo 23.04.2020
Ne prestaju da se svađaju! Ne prestaju da se svađaju! Anabela Atijas nedavno je odgovarla na pitanja gledalaca rijalitija Zadruga i tom prilikom priznala da se ogrešila o Kiju Kockar i da smatara da joj se cela porodična drama dešava zbog napada na… »

Vesti dana »