Povezane vesti
Ivanjičanin (81) pobedio koronu za 5 dana iako ima srčane probleme: Tajna je u logičnoj činjenici
Telegraf 24.04.2020
Testiran je 13. aprila u Kliničkom centru Kragujevac i nakon pozitivnog rezultata prebačen je na infektivnu kliniku. Pet dana kasnije urađena su dva testa i oba su bila negativna. Da je u borbi protiv koronavirusa ipak veoma važan dobar imunitet, dokaz… »
Planinski imunitet čini čuda: Ivanjičanin (81) pobedio koronu iako ima srčane probleme
RINA 24.04.2020
Ivanjica - Da je u borbi protiv koronavirusa ipak najvažniji dobar imunitet, dokaz je i osamdesetjednogodišnji muškarac iz ivanjičkog planinskog sela Devići koji je pobedio ovaj opasni virus. On je drugi zaraženi, a prvi izlečeni u ovoj opštini. RINA… »
Zvanično! Drugi oboleli od korona virusa iz Ivanjice pobedio COVID 19
InfoLIGA 24.04.2020
Drugi oboleli od korona virusa sa područja ivanjičke opštine je osamdesetjednogošnji čovek iz Devića. On je na virus COVID 19 testiran 13. aprila u Kliničkom centru Kragujevac i nakon pozitivnog rezultata prebačen je na infektivnu kliniku. Njemu su nakon… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza Srbije: Pretežno sunčano na severu, večeras pljuskovi i grmljavina, do kraja avgusta toplinski talas sa velikim temperaturnim oscilacijama
Naslovi.ai pre 16 minutajoš 31 povezana

Uzbuna u Rusiji, pogođena nuklearna elektrana: Strahovit napad dronovima, odjekuju eksplozije, izbio veliki požar
Mondo pre 2 satajoš 24 povezane

Tuča ga skupo koštala: Bolonja potpisala engleskog prestupnika
Večernje novosti pre 11 minutajoš 25 povezanih

Vučić predstavio nove ekonomske mere: Niže cene hrane i kredita, popust na računima za struju
NIN pre 31 minutajoš 106 povezanih

Odlazak za Malog Kalemegdana: Crvena zvezda se oprostila od još jedne legende
Nova pre 31 minutajoš 20 povezanih