Povezane vesti

Švedska preti zatvaranjem kafića zbog nepoštovanja pravila distance

Švedska preti zatvaranjem kafića zbog nepoštovanja pravila distance

Slobodna Evropa 24.04.2020
Švedska je zapretila da će zatvoriti kafiće i restorane koji se ne pridržavaju preporuke zdravstvenih vlasti o fizičkom distanciranju. "Vidimo zabrinjavajuće izveštaje o prepunim baštama kafića i restorana. Dozvolite mi da budem krajnje jasan. Ne… »
Švedska preti zatvaranjem restorana i kafića zbog nepoštovanja distance

Švedska preti zatvaranjem restorana i kafića zbog nepoštovanja distance

N1 Info 24.04.2020
Švedska je zapretila da će zatvoriti kafiće i restorane koji se ne pridržavaju preporuke zdravstvenih vlasti o socijalnom distanciranju. "Vidimo zabrinjavajuće izveštaje o prepunim baštama kafića i restorana. Dozvolite mi da budem krajnje jasan… »
Švedska preti zatvaranjem restorana i kafića zbog nepoštovanja socijalne distance

Švedska preti zatvaranjem restorana i kafića zbog nepoštovanja socijalne distance

Novi magazin 24.04.2020
Švedska je zapretila da će zatvoriti kafiće i restorane koji se ne pridržavaju preporuke zdravstvenih vlasti o socijalnom distanciranju. "Vidimo zabrinjavajuće izveštaje o prepunim baštama kafića i restorana. Dozvolite mi da budem krajnje jasan… »
Švedska vlada upozorila: Ili prazne bašte ili zatvaramo kafiće

Švedska vlada upozorila: Ili prazne bašte ili zatvaramo kafiće

Nova 24.04.2020
Švedska vlada zapretila je danas zatvaranjem ugostiteljskih objekata u kojima se ne poštuju mere fizičke udaljenosti, uvedene zbog pandemije virusa korona. Ne želim da vidim nijednu punu baštu restorana u Stokholmu, rekao je ministar unutrašnjih… »

Vesti dana »