Povezane vesti

Petrović: Revanš protiv Bajerna mogao da me košta života

Petrović: Revanš protiv Bajerna mogao da me košta života

Nova 24.04.2020
Trener Ljupko Petrović izjavio je da su tri od četiri poluvremena protiv Bajerna bile najbolje partije generacije fudbalera Crvene zvezde 1991. i istakao da je revanš u Beogradu "mogao da ga košta života". “Trčati kao Nemci, igrati do poslednjeg… »
Ljupko Petrović: Ne bi nam Bajern ni dao gol da sam na terenu imao njega…

Ljupko Petrović: Ne bi nam Bajern ni dao gol da sam na terenu imao njega…

Hot sport 24.04.2020
Ljubomir Ljupko Petrović ne krije da su tri od četiri poluvremena protiv Bajerna bili najbolje partije generacije Crvene zvezde 1991. koju je maestralno sa klupe doveo do titule prvaka Evrope u Bariju. Revanš meč protiv Nemaca u Beogradu (2:2)… »
Ljupko: Ne bi bilo drame da je igrao Najdoski

Ljupko: Ne bi bilo drame da je igrao Najdoski

N1 Info 24.04.2020
Ljubomir Ljupko Petrović ne krije da su tri od četiri poluvremena protiv Bajerna bili najbolje partije generacije Crvene zvezde 1991 koju je maestralno sa klupe doveo do titule prvaka Evrope u Bariju. "Trčati kao Nemci, igrati do poslednjeg sekunda… »
Sećanja Ljupka Petrovića: Mogao je Bajern da me košta života, sa Najdoskim ne bi bilo drame

Sećanja Ljupka Petrovića: Mogao je Bajern da me košta života, sa Najdoskim ne bi bilo drame

Mozzart sport 24.04.2020
"Igrači su počeli da se takmičenje, mogli smo da budemo kažnjeni", priseća se legendarni as. Nema fudbala i aktuelnih tema, što će većina tema vezana za Crvenu zvezdu biti posvećana čuvenoj utakmici sa Bajernom, odigranoj na današnji dan 1991… »

Vesti dana »