Povezane vesti

Kako će teći „otključavanje“ Novog Sada

Kako će teći „otključavanje“ Novog Sada

NoviSad.com 25.04.2020
Novi Sad - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević izjavio je da je polako počelo „otključavanje“ Novog Sada i najavio da je sledeći korak relaksiranje života i vraćanje rada gradskih preduzeća u normalu. Kako je rekao, ljudima je dosadilo… »
Vučević: Sledeći korak je normalizovanje rada gradskih preduzeća, najverovatnije bez Exita na leto

Vučević: Sledeći korak je normalizovanje rada gradskih preduzeća, najverovatnije bez Exita na leto

Moj Novi Sad 25.04.2020
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević izjavio je za RTV da je polako je krenulo otključavanje Novog Sada, a sledeći korak je relaksiranje života i vraćanje u normalu rada gradskih preduzeća. Gostujući u emisiji "Grad i mi", gradonačelnik je… »
Vučević: Vraćamo život u Novom Sadu u normalnu, ali moramo biti oprezni, puštanje GSP-a u rad je veliki izazov

Vučević: Vraćamo život u Novom Sadu u normalnu, ali moramo biti oprezni, puštanje GSP-a u rad je veliki izazov

Blic 25.04.2020
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević izjavio je da prestoji svojevrsno otključavanje i vraćanje života u normal, ali da moramo biti jako oprezni. On je u emisiji “Grad I mi” na televiziji Vojvodina rekao da je razumljivo da sve ovo dugo… »
Festival Egzit? To u ovom trenutku nije realno!

Festival Egzit? To u ovom trenutku nije realno!

Mondo 25.04.2020
Gradonačenik Novog Sada Miloš Vučević kaže da je sve spremno da se život u vojvođanskoj prestonici lagano vrati u normalu. Ali, i da će se naše navike promeniti, kao i da je pitanje da li će ove godine biti EXIT festivala. Gradonačenik Novog… »
Vučević: Stvari se vraćaju u normalu, ali borba još traje! Vrtići i gradski prevoz su spremni, čekamo odluku lekara

Vučević: Stvari se vraćaju u normalu, ali borba još traje! Vrtići i gradski prevoz su spremni, čekamo odluku lekara

Srbija danas 25.04.2020
Autobusi Gradskog prevoza u Novog Sada su spremni da za svega par sati izađu na ulice od trenutka kada se ta odluka donese, najavio je Vučević, ali je istakao da je to možda najveći izazov. Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević izjavio je da… »

Vesti dana »