Povezane vesti

Drama u Subotici: Sin (16) zario ocu nož u grudi, policija opkolila kuću

Drama u Subotici: Sin (16) zario ocu nož u grudi, policija opkolila kuću

Telegraf 25.04.2020
Nakon incidenta Z. N. se sam javio u bolnicu, a policijski tim je pun sat pregovarao sa njegovim sinom. L.N (16) je u porodičnoj kući u Subotici nožem u grudi ubo svog oca Z.N. (54). Nakon incidenta Z.N. se sam javio u bolnicu, a odmah je obaveštena i… »
Drama u Subotici Sin pokušao da ubije oca: Dečak se predao policiji, otac u teškom stanju!

Drama u Subotici Sin pokušao da ubije oca: Dečak se predao policiji, otac u teškom stanju!

Kurir 25.04.2020
U Subotici se dogodila strašna tragedija, u kojoj je sin nožem pokušao da ubije oca, ali je otac sa teškom povredom zbrinut u subotičkoj bolnici, a kako nezvanično saznajemo povreda je opasna po život. L.N.(16) nožem iznenada nasrnuo na oca Z.N… »
Sin mu zario nož u grudi: Poznato stanje muškarca povređenog u Subotici

Sin mu zario nož u grudi: Poznato stanje muškarca povređenog u Subotici

Večernje novosti 25.04.2020
Muškarac Z.N. (54), kom je sin (16) zario nož u grudi, smešten je u Opštu bolnici u Subotici. Muškarac Z.N. (54), kom je ranije danas sin (16) zario nož u grudi, smešten je u Opštu bolnici u Subotici. U bolnici potvrđuju da je primljeni pacijent… »
Muškarac kojem je sin zabio nož u grudi stabilno

Muškarac kojem je sin zabio nož u grudi stabilno

Nova 25.04.2020
Muškarac Z.N. (54), kom je ranije danas sin (16) zario nož u grudi, smešten je u Opštu bolnici u Subotici. U bolnici potvrđuju da je primljeni pacijent za sada stabilno, ali još ne daju prognoze za dalji oporavak. “Muškarac je zadobio ubodnu… »
Drama u Subotici: Sin ubo oca nožem u grudi, pa se zaključao u sobu

Drama u Subotici: Sin ubo oca nožem u grudi, pa se zaključao u sobu

RTV 25.04.2020
SUBOTICA - L. N., star 16 godina, nožem je u grudi ubo oca Z. N. (54) i on ima tešku povredu opasnu po život, saznaje "Blic". Prava drama se danas odvijala u Subotici kada je tinejdžer nasrnuo na svog oca i zabio nož u njega. Nakon incidenta Z. N. se… »
Užas u Subotici: Dečak (16) zario ocu nož u grudi, sat vremena odbijao da se preda policiji

Užas u Subotici: Dečak (16) zario ocu nož u grudi, sat vremena odbijao da se preda policiji

Večernje novosti 25.04.2020
Nakon incidenta Z.N. se sam javio u bolnicu, a odmah je obaveštena i policija koja je izašla na teren. Prava porodična drama odigrala se danas prepodne u Subotici. Maloletni L.N. (16) napao je nožem svog oca Z.N. (54), zario mu sečivo u grudi i naneo… »
Maloletnik u Subotici osumnjičen da je nožem ubo oca u grudi

Maloletnik u Subotici osumnjičen da je nožem ubo oca u grudi

Radio 021 25.04.2020
Šesnaestogodišnji L. N. (16) osumnjičen je da je u porodičnoj kući u Subotici sinoć nožem je uboo svog oca u grudi, potvrđeno je RTS-u u Višem javnom tužilaštvu u Subotici. Prema nezvaničnim informacijama RTS-a, povređeni Z. N. (54) se sam… »
Subotica: Tinejdžer ubo nožem oca u grudi

Subotica: Tinejdžer ubo nožem oca u grudi

Nova 25.04.2020
L.N (16) je u porodičnoj kući u Subotici nožem u grudi ubo svog oca Z.N. (54). Nakon incidenta Z.N. se sam javio u bolnicu, a odmah je obaveštena i policija koja je izašla na teren. Ipak, rad službenih organa nije bio omogućen jer se L.N… »

Vesti dana »