Povezane vesti

Ana Korać o nasilju koje je navodno doživela od dečka!

Ana Korać o nasilju koje je navodno doživela od dečka!

Mondo 26.04.2020
Evo kako je ona to objasnila. Evo kako je ona to objasnila. Nekadašnji rijaliti takmičar i priijatelj Ane Korać, Miljan Vračević, nedavno je za medije otkrio da je David udario Anu Korać kada su se posvađali, kao i da je Ana to njemu ispričala… »
David pretukao Anu?! Koraćeva progovorila: "To se desilo u našem stanu i bilo mi je prestrašno" (video)

David pretukao Anu?! Koraćeva progovorila: "To se desilo u našem stanu i bilo mi je prestrašno" (video)

Alo 26.04.2020
"To je jedna od ozbiljnijih naših svađa" Da li je tačno da ju je David Dragojević udario u stanu i da je zbog toga od njega pobegla u rijaliti program "Zadruga", bilo je pitanje koje je sinoć dobila . Ove tvrdnje izneo je bivši zadrugar Miljan… »
Ana Korać progovorila o tuči između nje i Davida, umalo zaplakala: "To se desilo u stanu našem i bilo je prestrašno"

Ana Korać progovorila o tuči između nje i Davida, umalo zaplakala: "To se desilo u stanu našem i bilo je prestrašno"

Blic 26.04.2020
Starleta Ana Korać progovorila je o priči da ju je David Dragojević pretukao dok su bili napolju. "Nije istina da je on nasrnuo na mene, ali je istina da smo se posvađali. To je jedna od ozbiljnijih naših svađa. Nešto smo se pogurali, ali da je… »

Vesti dana »