Povezane vesti
Mančini: Dva meseca zarobljen u kući, prosto da poludiš!
Nova 26.04.2020
Selektor reprezentacije Italije Roberto Mančini priznao je da mu jako teško pada izolacija u doba pandemije koronavirusa. Italija je jedna od zemalja koje su najteže pogođene pandemijom, odavno nema sportskih dešavanja, a Mančini je kao i svi prinuđen da… »
Manćini: Da poludiš, 60 dana zarobljen u kući
Sportski žurnal 26.04.2020
- Iskreno, muka mi je što sam zarobljen u kući već 60 dana. To je dovoljno da svako poludi - izjavio je Manćini. Selektor italijanske fudbalske reprezentacije Roberto Manćini izjavio je da mu jako teško pada boravak u izolaciji zbog korona virusa. -… »
„Zarobljen sam u kući 60 dana, izluđuje me! Još kad čujem priče porodica umrlih…“
Vesti online 26.04.2020
Roberto Manćini, nekadašnji trener, saigrač i saradnik Siniše Mihajlovića smatra da je bolje da Serija A ostane nezavršena ove sezone, jer čitavu situaciju gleda iz ugla selektora Azura. – Da budemo iskreni, muka mi je što sam zarobljen u kući već 60… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za ponedeljak, 29. jun: Sunčano i veoma toplo, preporučuje se boravak unutra
Beta pre 5 satijoš 2 povezane
UKRAJINSKA KRIZA: Pogođena rafinerija u Volgogradu; Medvedev: Podrška Zapada dovela do raspada Ukrajine
RTV pre 22 minutajoš 1 povezana
BLISKOISTOČNI SUKOB: Mir na papiru, sukobi na terenu; SAD i Iran najavljuju novu rundu razgovora
RTV pre 22 minutajoš 4 povezane
Počinje Vimbldon - Đoković u novom pokušaju da dođe do 25. grend slem titule
RTV pre 2 satajoš 7 povezanih




