Povezane vesti

Tim: Zašto bih davao novac nižerangiranim teniserima?

Tim: Zašto bih davao novac nižerangiranim teniserima?

N1 Info 26.04.2020
Treći teniser sveta Dominik Tim nije spreman da donira novac kako bi se pomoglo nižerangiranim teniserima u vremenu kada turnira nema. Predsednik Saveta igrača Novak Đoković, kao i Rodžer Federer i Rafael Nadal, učestvovali su u dogovorima da se… »
“Teniseri se ne bore za život, zašto da dajem moj novac”

“Teniseri se ne bore za život, zašto da dajem moj novac”

Nova 26.04.2020
Finalista Australijan Opena, Austrijanac Dominik Tim, nije saglasan sa predlogom Novaka Đokovića o pomoći slabije rangiranim igračima. Tim, koji je trenutno u karantinu kod kuće u Austriji, kaže da nije u redu da daje svoj novac drugima. Iako su… »
Dominik Tim neće da deli novac sa slabijim igračima

Dominik Tim neće da deli novac sa slabijim igračima

Mozzart sport 26.04.2020
„Nikom od njih nije ugrožena egzistencija“, kaže Austrijanac. Kada je Novak Đoković objavio da se dogovara sa ostalim vodećim igračima sveta oko stvaranja Fonda humanosti, mnogi su mu oduševljeno aplaudirali. Ideja je da se skupi novac koji će… »
Sramno! Tim odbio Novakov predlog za pomoć protiv korone! "Oni se ponašaju tako, a ja da im dajem novac?!"

Sramno! Tim odbio Novakov predlog za pomoć protiv korone! "Oni se ponašaju tako, a ja da im dajem novac?!"

Sportal blic 26.04.2020
Velika bura se podiže u teniskom svetu. Austrijski teniser jedan je od bolje rangiranih igrača koji neće davati novac onim manje uspešnim. To je indirektno potvrdio u intervjuu za austrijski "Kronen Zeitung". Trenutno treći teniser planete je istakao… »

Vesti dana »