Povezane vesti
Stevanović: Fond za razvoj privrednicima do sada odobrio oko milijardu dinara
Radio 021 26.04.2020
Državni sekretar u Ministarstvu privrede Dragan Stevanović izjavio je da je Fond za razvoj kroz program finansijske podrške privrednim subjektima za održavanje likvidnosti i obrtna sredstva u otežanim ekonomskim uslovima izazvanim pandemijom koronavirusa… »
Fond za razvoj privrednicima dosad odobrio milijardu dinara
N1 Info 26.04.2020
Državni sekretar u Ministarstvu privrede Dragan Stevanović izjavio je da je Fond za razvoj kroz program finansijske podrške privrednim subjektima za održavanje likvidnosti i obrtna sredstva u otežanim ekonomskim uslovima izazvanim pandemijom koronavirusa… »
Privrednici šalju neuredne zahteve, dodeljena 64 kredita za likvidnost
Telegraf 26.04.2020
Podnesite uredne zahteve. U prvoj nedelji Fond za razvoj odobrio je 64 kredita u ukupnoj vrednosti od skoro milijardu dinara privrednim subjektima za održavanje likvidnosti i obrtna sredstva u otežanim ekonomskim uslovima izazvanim pandemijom korona… »
Stevanović: Privrednicima odobreno skoro milijardu dinara
Nova 26.04.2020
Državni sekretar u Ministarstvu privrede Dragan Stevanović izjavio je danas da je Fond za razvoj kroz program finansijske podrške privrednim subjektima za održavanje likvidnosti i obrtna sredstva u otežanim ekonomskim uslovima izazvanim pandemijom… »
Vesti dana »

Gutereš: Izraelski plan za preuzimanje kontrole nad Gazom – opasna eskalacija
Politika pre 19 minutajoš 29 povezanih

Popović: Ne povlačim svoje reči o OVK, nema nikakvog sporazuma sa Kurtijevim pravosuđem
RTS pre 1 satjoš 34 povezane

Nije samo Ukrajina u igri: Razni scenariji za sastanak Putina i Trampa, pominju se neki "nemogući" ustupci
Euronews pre 2 satajoš 29 povezanih

Pet osoba privedeno zbog napada na novinare tokom uklanjanja spomenika Pavlu Đurišiću
Nova pre 1 satjoš 25 povezanih