Povezane vesti

Iskrena: Zbog prvog albuma sam se zadužila 50.000 evra! (video)

Iskrena: Zbog prvog albuma sam se zadužila 50.000 evra! (video)

Mondo 26.04.2020
Pevačica je otkrila sve o početku svoje karijere! Pevačica je otkrila sve o početku svoje karijere! Kada pomislimo na početak karijere Mie Borisavljević odmah se setimo spota za pesmu "Kako da ne". Pevačica u čuvenom spotu korača gola autoputem… »
Mia o najtežem periodu u karijeri: Godinama sam bila u dugovima, pozajmila sam 50.000 evra

Mia o najtežem periodu u karijeri: Godinama sam bila u dugovima, pozajmila sam 50.000 evra

Telegraf 26.04.2020
- U suštini dobro sam i prošla, koliko albumi koštaju - rekla je pevačica. Pevačica Mia Borisavljević otkrila je da se na početku karijere zadužila kako bi imala novca da uloži u svoj prvi album. Borisavljevićeva je nakon snimanja albuma uspela… »
"Bila sam u dugovima, pozajmila sam: 50.000 evra" Mia Borisavljević otkrila sve o teškom periodu

"Bila sam u dugovima, pozajmila sam: 50.000 evra" Mia Borisavljević otkrila sve o teškom periodu

Blic 26.04.2020
Pevačica Mia Borisavljević iskreno je govorila o početku pevačke karijere, te istakla da je tada bila u dugovima zbog snimanja albuma prvenca. - Snimila sam prvi album i zadužila se. Posle sam jedno dve, tri godine vraćala sve te dugove - priznala… »
Mia Borisavljević: Zadužila sam se 50.000 evra za prvi album

Mia Borisavljević: Zadužila sam se 50.000 evra za prvi album

Nova 26.04.2020
Pevačica Mia Borisavljević prisetila se početka karijere i istakla je da joj veoma teško u tom periodu, zbog čega je morala i da se zaduži da bi snimila prvi album. “Snimila sam prvi album i zadužila se. Posle sam jedno dve-tri godine vraćala… »

Vesti dana »

Zašto Kaboklov iznenadni beg iz Partizana nije iznenađenje

Zašto Kaboklov iznenadni beg iz Partizana nije iznenađenje

Sport klub pre 2 satajoš 25 povezanih
Medvedev u osmini finala, Zverev se mučio pet setova

Medvedev u osmini finala, Zverev se mučio pet setova

Sportski žurnal pre 10 minutajoš 24 povezane
Nemačka olakšala ulazak ljudima izvan EU koji traže posao

Nemačka olakšala ulazak ljudima izvan EU koji traže posao

Radio sto plus pre 6 satijoš 14 povezanih
U nedelju se u Srbiji održavaju lokalni izbori

U nedelju se u Srbiji održavaju lokalni izbori

Glas Amerike pre 6 satijoš 19 povezanih