Povezane vesti

Indy: Bog mi je dao šansu da nastavim dalje

Indy: Bog mi je dao šansu da nastavim dalje

Nova 26.04.2020
Pevačica Indira Aradinović Indi nedavno je prošla kroz agoniju kada joj se zdravstveno stanje zakomplikovalo nakon operacije želuca. Indi je iz estetskih razloga želela da operiše želudac, a sada ističi da se kaje zbog toga, jer je ugrozila svoje… »
Cista je curila i puštala otrove Potresna Indina ispovest posle smanjenja želuca! Ovo do kraja života neće smeti da radi

Cista je curila i puštala otrove Potresna Indina ispovest posle smanjenja želuca! Ovo do kraja života neće smeti da radi

Kurir 26.04.2020
Indira Indi Aradinović preživela je pravu dramu pošto se odlučila da uradi operaciju smanjenje želuca, posle čeka je usledela i njena borba Nakon operacije želuca, pojavile su se i dodatne komplikacije, za koje "Imala sam želju da to uradim… »
"To je bio pakao, želim da što pre zaboravim: ..." Indi do detalja ispričala kroz šta je prošla, tvrdi da se nije…

"To je bio pakao, želim da što pre zaboravim: ..." Indi do detalja ispričala kroz šta je prošla, tvrdi da se nije…

Blic 26.04.2020
Pevačica Indira Indi Aradinović je više od mesec dana provela u bolnici nakon komplikacija koje je imala posle operacije. - Imala sam želju da uradim operaciju. Moja drugarica je to uradila ali u Turskoj i videla sam da je dobro prošla. I ja sam se… »

Vesti dana »