Povezane vesti
Avdija: Samopouzdanje je negde u meni, potrebno je vreme da izađe na videlo
Mozzart sport 26.04.2020
Košarkaš Makabija pokušao da opiše sebe, svoju igru, ali i napredak kroz minule godine. Mnogi smatraju Denija Avdiju kao jednog od najvećih prospekata evropske košarke. Košarkaš izraelskog Makabija iz Tel Aviva jedno je od najvećih imena koje će se… »
Avdija: Gledam sebe pre dve godine i smejem se
N1 Info 26.04.2020
Košarkaš Makabija Den Avdija rekao je u intervjuu za Evroligu da mnogo faktora utiče na njegovu i igru njegovih saigrača, kao i da je elitno takmičenje veoma zahtevno za profesionalne košarkaše. Šta me pokreće? Kada vidim da napredujem. To me motiviše… »
Vesti dana »
Sijarto u Moskvi: Rusija i Mađarska treba da se suprotstave pritiscima spolja; Zelenski: Mali napredak ka miru
RTS pre 20 minutajoš 25 povezanih
Anđa u suzama postaje svoja na svome: Mislila sam umreću, a neću doživeti ovo! Muž mi je umro, deca u inostranstvu, napokon ću da legalizujem kuću
Kurir pre 20 minutajoš 19 povezanih
Crno jutro u Nikšiću: Dve osobe ubijene nožem u stanu u centru grada, za ubicom se traga
RINA pre 1 satjoš 17 povezanih
Vreme se koleba između zime i proleća: Ledeno jutro, magla bez kraja, a temperature skaču do 15 stepeni
Dnevnik pre 2 satajoš 15 povezanih



