Povezane vesti

Nataša se tokom izolacije ugojila 7 kilograma, a kada je skinula pidžamu podelila je ovu fotografiju: "Moj život je robija"

Nataša se tokom izolacije ugojila 7 kilograma, a kada je skinula pidžamu podelila je ovu fotografiju: "Moj život je robija"

Blic 26.04.2020
Pevačica Nataša Bekvalac otkrila je da je dane tokom izolacije provodila u pidžami, ali kada je obukla farmerice, shvatila je da ima problem. Naime, Nataša je kroz osmeh poručila da se sada bori sa viškom kilograma, te da je ponovo na zdravoj… »
Moj život je robija! Oglasila se Nataša i otkrila šta joj se desilo u izolaciji: U pomoć sam pozvala spasitelja (foto)

Moj život je robija! Oglasila se Nataša i otkrila šta joj se desilo u izolaciji: U pomoć sam pozvala spasitelja (foto)

Kurir 26.04.2020
Pevačica Nataša Bekvalac otkrila šta joj se desilo tokom vremena provedenog u izolaciji, i da je u pomoć pozvala svog spasitelja. Naime, ona je objavila fotku svog riučka i naglasila da se u izolaciji ugojila 7 kilograma. "Dakle, nakon ne znam koliko… »
Nataša očajna: Moj život je robija, ugojila sam se 7 kilograma

Nataša očajna: Moj život je robija, ugojila sam se 7 kilograma

Nova 26.04.2020
Pevačica Nataša Bekvalac javno je priznala da je u izolaciji nabacila sedam kilograma i da se pod hitno vraća na dijetu, a za to je u pomoć pozvala nutricionistu. “Dakle, nakon ne znam koliko tačno dana karantina, stala sam na vagu jer sam po prvi… »

Vesti dana »