Povezane vesti
Prve količine hlorokina od utorka u zdravstvenim ustanovama
Nova 26.04.2020
"Galenika" je proizvela 372.000 tableta hlorokina i prve količine kreću u distribuciju ka zdravstvenim ustanovama od utorka, rekla je za RTS direktorka Republičkog Fonda za zdravstveno osiguranje Sanja Radojević Škodrić. Proizvedene količine… »
Hlorokina dovoljno i u slučaju ponovne pojave epidemije
RTS 26.04.2020
U Srbiji je u poslednjih desetak dana počela naconalna kampanja doniranja krvne plazme izlečenih, a "Galenika" je proizvela 372.000 tableta hlorokina. Od utorka kreće isporuka leka zdravstvenim ustanovama, rečeno je RTS-u u Republičkom fondu za… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 2 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 3 satajoš 1 povezana