Povezane vesti
Krenula je faza testiranja na ljudima: Vakcina protiv korone na tržištu u oktobru?!
Pravda 27.04.2020
Vakcina za koronavirus koja je u Velikoj Britaniji ove nedelje krenula u fazu testiranja na ljudima, mogla bi se pojaviti na tržištu u oktobru, rekao je Adar Panavala, generalni direktor „Serum instituta Indije“ (SII), indijske kompanije koja planira da… »
Naučnici sa Oksforda proizveli vakcinu, testiranje več počelo: Na tržištu u oktobru, proizvodiće se u Indiji!
Kurir 27.04.2020
Vakcina za korona virus koja je u Velikoj Britaniji ove nedelje krenula u fazu testiranja na ljudima, mogla bi se pojaviti na tržištu u oktobru, rekao je Adar Panavala, generalni direktor "Serum instituta Indije" (SII), indijske kompanije koja planira da… »
Oksford i indijska kompanija SII nadaju se vakcini protiv korone do kraja godine
N1 Info 27.04.2020
Generalni direktor "Serum instituta Indije" (SII) Adar Panavala rekao je da očekuje da će vakcina protiv COVID-19, koju je razvio Univerzitet u Oksfordu i čije je kliničko testiranje več počelo, biti na tržištu do oktobra ako se utvrdi njena bezbednost… »
Vesti dana »
Oblačno i kišovito vreme u Srbiji uz olujni jugoistočni vetar i narandžasti meteo-alarm na jugu Banata
Naslovi.ai pre 27 minutajoš 22 povezane
Skupštinski Odbor za kulturu i informisanje odbio da na dnevni red stavi zahtev za izveštaj o ministru Selakoviću
Nedeljnik pre 32 minutajoš 10 povezanih
Raspisan tender za sanaciju železničkih stanica u Novom Sadu, Bačkoj Topoli i Subotici
Novi magazin pre 46 minutajoš 6 povezanih
Gašić:Vojni rok od 75 dana najoptimalnije rešenje, posao za stalno za 10.000 ugovoraca
Stav.life pre 12 minutajoš 9 povezanih




