Povezane vesti

Sloba završio na kijinom storiju: Ovo je imala da mu poruči! Neće mu biti dobro kad bude pročitao šta je napisala! Video

Sloba završio na kijinom storiju: Ovo je imala da mu poruči! Neće mu biti dobro kad bude pročitao šta je napisala! Video

Kurir 27.04.2020
Pevačica Kristina Kija Kockar i bivša supruga Slobodana Radanovića se oglasila na svom Instagram profilu. Objavila video na kom je Sloba i poručila mu ove reči. Njemu neće biti svejedno kad bude video. "Ne znam da li je ili ne, ne zanima me. Mi smo… »
Bivši raskinuo veridbu? Ja jedva čekam da se opet udam i razvedem! (video)

Bivši raskinuo veridbu? Ja jedva čekam da se opet udam i razvedem! (video)

Mondo 27.04.2020
Pevačica o bivšem suprugu i svom ljubavnom životu! Pevačica o bivšem suprugu i svom ljubavnom životu! Nakon vesti da je njen bivši suprug Sloba Radanović otpratio svoju sadašnju verenicu, svoj komentar dala je i Kija Kockar. Nju spekulacije o… »
U nikad većoj ljubavi: Nakon što ju je otpratio sa Instagrama, Sloba se našao u Jeleninom strasnom zagrlaju! (foto)

U nikad većoj ljubavi: Nakon što ju je otpratio sa Instagrama, Sloba se našao u Jeleninom strasnom zagrlaju! (foto)

Kurir 27.04.2020
Nakon što ju je otpratio sa Instagrama, Slobodan Radanović je viđen u zagrljaju svoje verenice Jelene Đuričanin. Radanović je otrpratio Jelenu sa Instagrama te su mnogo fanovi pomislili da je stvarno kraj. Ipak, ispostavilo se da nije kraj njihovoj… »
Kad me neko pita za bivšeg muža i njegov mizerni život... Kija Kockar čula da Sloba nije više u vezi, pa ovako reagovala

Kad me neko pita za bivšeg muža i njegov mizerni život... Kija Kockar čula da Sloba nije više u vezi, pa ovako reagovala

Kurir 27.04.2020
Šuška se da je Sloba Radanović raskinuo vezu sa devojkom Jelenom Đuričanin, a sada je svoj komentar na to dala i njegova bivša supruga, pevačica i pobednica "Zadruge 1" Kija Kockar. Sloba je Jelenu otpratio sa Instagrama, ali za sada ne želi da… »
Oglasio se Sloba Radanović: Otpratio devojku Jelenu Đuričanin, a na pitanje o raskidu imao je da kaže samo jednu rečenicu

Oglasio se Sloba Radanović: Otpratio devojku Jelenu Đuričanin, a na pitanje o raskidu imao je da kaže samo jednu rečenicu

Blic 27.04.2020
Od juče se šuška da je Sloba Radanović raskinuo vezu sa verenicom Jelenom Đuričanin, a sada se pevač oglasio tim povodom. Sloba je Jelenu otpratio sa Instagrama, što je podgrejalo glasine da više nisu zajedno. Međutim, pevač kaže da privatnost… »
Kraj ljubavi slobe i Jelene?! Pevač devojku otpratio sa Instagrama, a evo šta kaže o raskidu!

Kraj ljubavi slobe i Jelene?! Pevač devojku otpratio sa Instagrama, a evo šta kaže o raskidu!

Kurir 27.04.2020
Sloba Radanović je uplovio u vezu sa Jelenom Đuričanin, a postoje spekulacije da su njih dvoje stavili tačku na svoju romansu. Radanović je otrpratio Jelenu sa Instagrama te su mnogo fanovi pomislili da je stvarno kraj. Povodom ovoga, domaći mediji… »

Vesti dana »