Povezane vesti

Emotivna poruka italijanskog tenisera Novaku: "Ti nas jedini razumeš, trenirao sam među bubašvabama..."

Emotivna poruka italijanskog tenisera Novaku: "Ti nas jedini razumeš, trenirao sam među bubašvabama..."

Sportske.net 27.04.2020
Solidarnost među teniserima se dovodi u pitanje. Mnogo polemika u svetu tenisa izazvao je predlog Novaka Đokovića da najbolji igrači sveta pomognu onima koji se nalaze od 250. do 700. mesta na ATP listi. Tim povodom oglasio se i Italijan Omar… »
"Ti si jedina osoba koja je sposobna da razume i uradi nešto za nas, iskreno verujem da porukom ATP ništa ne bih postigao"…

"Ti si jedina osoba koja je sposobna da razume i uradi nešto za nas, iskreno verujem da porukom ATP ništa ne bih postigao"…

Večernje novosti 27.04.2020
Omar Đakalone, u pismu svetskom broju 1, apeluje da u pomoć slabije rangiranim igračima budu uključeni svi iz prvih 1.000. Italijanski teniser Omar Đakalone, 874. na ATP listi, uputio je otvoreno pismo svetskom broju 1 Novaku Đokoviću u kojem… »
Emotivno pismo italijana: Obratio se Novaku Đokoviću – Ti si jedina osoba koja razume…

Emotivno pismo italijana: Obratio se Novaku Đokoviću – Ti si jedina osoba koja razume…

Hot sport 27.04.2020
Italijanski teniser uputio je otvoreno i emotivno pismo srpskom teniseru Novaku Đokoviću. Reč je o teniseru Omaru Đakaloneu, trenutno 874 teniser sveta na ATP listi obratio se Đokoviću pismom u kome mu je zahvalio za podršku koju pruđa svim… »
“Nole, sa ulica Beograda, bez tebe ništa, sistem nas ubija”

“Nole, sa ulica Beograda, bez tebe ništa, sistem nas ubija”

Nova 27.04.2020
Teniser sa Sicilije, Omar Đakalone, uputio je otvoreno pismo najboljem teniseru sveta Novaku Đokoviću na svojoj Fejsbuk stranici. Đakalone, koji je 834. na ATP listi, kaže da se godinama suočava sa teškoćama u treniranju i igranju. Kako je preneo… »
Pismo italijana Đokoviću rasplakalo svet: "Bio sam među bubašvabama i maltretiran, a Nole sa ulica Beograda je jedina osoba…

Pismo italijana Đokoviću rasplakalo svet: "Bio sam među bubašvabama i maltretiran, a Nole sa ulica Beograda je jedina osoba…

Sportal blic 27.04.2020
Italijanski teniser Omar Đakalone poslao je otvoreno pismo Novaku Đokoviću kojim mu se zahvalio na svemu učinjenom u prethodnom periodu. Trenutno 874. teniser sveta zahvalio se najboljem na ATP listi za podršku i podstrek slabije rangiranim igračima… »

Vesti dana »