Povezane vesti

Tužilaštvo odbacilo krivičnu prijavu protiv novinarke Ane Lalić

Tužilaštvo odbacilo krivičnu prijavu protiv novinarke Ane Lalić

Slobodna Evropa 27.04.2020
Odbačena je krivična prijava koja je podneta protiv Ane Lalić, novinarke portala Nova.rs, koja je početkom ovog meseca uhapšena zbog objavljivanja tekstova o Kliničkom centru Vojvodina i manjka zaštitne opreme kojom su raspolagali zaposleni u toj… »
Ana Lalić: Ako tužilaštvo ne povuče optužbu, pozvaću Kona i Lončara kao svedoke

Ana Lalić: Ako tužilaštvo ne povuče optužbu, pozvaću Kona i Lončara kao svedoke

N1 Info 27.04.2020
Novinarka portala Nova.rs Ana Lalić najavila je da će pozvati ministra zdravlja Zlatibora Lončara i epidemiologa Predraga Kona kao svedoke odbrane ukoliko tužilaštvo ostane pri nameri da proces protiv nje zbog navodnog iznošenja neistina i širenja… »
Ana Lalić: Pozvaću Lončara i Kona kao svedoke odbrane

Ana Lalić: Pozvaću Lončara i Kona kao svedoke odbrane

Nova 27.04.2020
Novinarka portala Nova.rs Ana Lalić najavila je da će pozvati ministra zdravlja Zlatibora Lončara i epidemiologa Predraga Kona kao svedoke odbrane ukoliko tužilaštvo ostane pri nameri da proces protiv nje zbog navodnog iznošenja neistina i širenja… »
Ana Lalić: Pozvaću Kona i Lončara kao svedoke odbrane

Ana Lalić: Pozvaću Kona i Lončara kao svedoke odbrane

Cenzolovka 27.04.2020
Ukoliko ne postoji dobra volja tužilaštva da povuče optužbu protiv mene, već ono ostane pri nameri da se proces okonča na sudu, ja sam spremna da svoje pisanje odbranim svim pravnim sredstvima. Foto: Nova S, snimak ekrana Samo, napominjem da ću kao… »
Ana Lalić: Pozvaću Kona i Lončara kao svedoke odbrane

Ana Lalić: Pozvaću Kona i Lončara kao svedoke odbrane

Danas 27.04.2020
NDNV zahteva obustavu postupka protiv novinarke portala Nova.rs Ukoliko ne postoji dobra volja tužilaštva da povuče optužbu protiv mene, već ono ostane pri nameri da se proces okonča na sudu, ja sam spremna da svoje pisanje odbranim svim pravnim… »

Vesti dana »