Povezane vesti
Postepeno ublažavanje mera: Evo kome je od sutra dozvoljen rad, a ko ne sme da radi do 11. maja
Blic 27.04.2020
U skladu sa odlukom Republičkog štaba za vanredne situacije, u Banjaluci će od sutra, 28. aprila biti dozvoljen rad: Osobe starije od 65 godina mogu izaći iz kuće radnim danima od ponedeljka do petka, od 7 do 10 časova, uz obavezno nošenje maski i… »
Korona u RS: Pojedine delatnosti počinju sa radom, starijima nov termin od 7 do 10 časova
Večernje novosti 27.04.2020
Republički štab za vanredne situacije produžio je mere za sprečavanje širenja virusa korona do 11. maja, uz određene korekcije, saopštio je na konferenciji za medije predsednik Vlade RS Radovan Višković. Republički štab za vanredne situacije produžio je… »
RS: Penzionerima omogućena šetnja radnim danom od sedam do deset sati
Slobodna Evropa 27.04.2020
Republički štab za vanredne situacije Republike Srpske (RS) donio je odluku u ponedjeljak o ublažavanju određenih mjera za građane i privredne subjekte na području ovog bosanskohercegovačkog entiteta, kazao je na konferenciji za novinare, u Banjaluci… »
Vesti dana »
Pao avion kod aerodroma Bikovo, jedna osoba poginula, jedna teško povređena
Danas pre 1 satjoš 1 povezana
Sina ubio, oca ranio: Majka ubijenog gledala horor u porodičnoj kući: Užas kod Babušnice
Blic pre 57 minutajoš 10 povezanih
Studenti u blokadi Medicinskog fakulteta u Beogradu zamolili Dijanu Hrku da sačuva svoje zdravlje i prekine štrajk glađu
Danas pre 3 satajoš 1 povezana





