Povezane vesti

Tramp konfuzno o Kim Džong Unu

Tramp konfuzno o Kim Džong Unu

Dnevnik 28.04.2020
NjUJORK: Predsednik SAD Donald Tramp dodatno je uneo zabunu u vezi sa zdravljem severnokorejskog lidera Kim Džong Una, kada je u Rouz Gardenu prvo rekao novinarima da ima veoma dobru ideju o Kimovom stanju, a nekoliko trenutaka kasnije izjavio da niko ne… »
Kim Džong-una nema jer se uplašio! Izveštaji sada govore da nije bolestan nego da se sakrio od jedne stvari!

Kim Džong-una nema jer se uplašio! Izveštaji sada govore da nije bolestan nego da se sakrio od jedne stvari!

Kurir 28.04.2020
Kim Džong-un je možda propustio ključni praznik 15. aprila jer je zabrinut zbog koronavirusa, a ne zato što je bolestan, izjavio je u utorak ministar Južne Koreje za pitanja Severne Koreje. Odsustvo severnokorejskog lidera Kima na javnim ceremonijama… »
"Voz zadovoljstva": Misteriju nestanka Kim Džong Una možda može da reši njegovo luksuzno prevozno sredstvo

"Voz zadovoljstva": Misteriju nestanka Kim Džong Una možda može da reši njegovo luksuzno prevozno sredstvo

Blic 28.04.2020
Severnokorejski lider Kim Džong Un, jedan od poslednjih staromodnih despota na svetu, često putuje svojim privatnim luksuznim vozom. Sada bi taj blindirani statusni simbol mogao da bude ključ za rešavanje misterije gde se oboleli, moguće i preminuli… »
Živ je, umro nije! Ruski senator tvrdi: Sve je u redu sa Kimom!

Živ je, umro nije! Ruski senator tvrdi: Sve je u redu sa Kimom!

Pravda 28.04.2020
Nema razloga da se misli da severnokorejski lider Kim Džong Un ima zdravstvene probleme, izjavio je šef radne grupe za saradnju Saveta federacije i parlamenta Severne Koreje Oleg Meljničenko nakon razgovora s ambasadorom Severne Koreje u Rusiji… »
Rusi objavili najnovije informacije o stanju Kim Džong Una: Da li je ovo prava istina?

Rusi objavili najnovije informacije o stanju Kim Džong Una: Da li je ovo prava istina?

Večernje novosti 28.04.2020
Glasine o lošem zdravstvenom stanju Kim Džong Una pokrenula je informacija da je severnokorejski lider propustio proslavu rođendana svog dede 15. aprila. NEMA razloga da se misli da severnokorejski lider Kim Džong Un ima zdravstvene probleme, izjavio… »
Tramp: Imam veoma dobru ideju o stanju Kima Džong Una... Verovatno ćete to čuti uskoro

Tramp: Imam veoma dobru ideju o stanju Kima Džong Una... Verovatno ćete to čuti uskoro

Blic 28.04.2020
Američki predsednik Donald Tramp rekao je juče da ima “veoma dobru ideju” o zdravstvenom stanju severnokorejskog lidera Kima Džong Una, nagoveštavajući da će se to čuti u “ne tako dalekoj budućnosti”, piše “Politiko”. Kim nije viđen… »
Abe: Upoznat sam sa izveštajima o zdravlju Kim Džong Una

Abe: Upoznat sam sa izveštajima o zdravlju Kim Džong Una

Blic 28.04.2020
Japanski premijer Šinzo Abe izjavio je danas da je upoznat sa izveštajima o zdravlju severnokorejskog lidera Kim Džong Una i da je sa velikom pažnjom pratio razvoj događaja. Abe je to rekao na na sednici parlamenta, javlja Rojters. Glasine i… »
Tramp: Znam kako je Kim, ali ne mogu sada da govorim

Tramp: Znam kako je Kim, ali ne mogu sada da govorim

Mondo 28.04.2020
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da ima prilično jasnu predstavu o stanju u kojem se nalazi severnokorejski lider Kim Džong Un. Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da ima prilično jasnu predstavu o stanju u kojem se nalazi… »
Tramp: Znam kako je Kim, ali ne mogu sad o tome

Tramp: Znam kako je Kim, ali ne mogu sad o tome

Nova 28.04.2020
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da ima prilično jasnu predstavu o stanju u kojem se nalazi severnokorejski lider Kim Džong Un, ali da o tome trenutno ne može da govori. “Da, imam prilično jasnu predstavu, ali ne mogu o tome sada da… »

Vesti dana »