Povezane vesti

Zar sam ja toliko loš čovek? Ovo je za mene smrtna kazna: Luna se guši u suzama zbog Marka, a evo šta kaže Gagi! (video)

Zar sam ja toliko loš čovek? Ovo je za mene smrtna kazna: Luna se guši u suzama zbog Marka, a evo šta kaže Gagi! (video)

Kurir 28.04.2020
Luna Đogani rasplakala se zbog svađe sa Markom Miljkovićem, kojeg je slagala da se viđala sa bivšim dečkom Nenadom Sinđelićem Gastozom, pa se jadala svom ocu Gagiju Đoganiju. "Sedam dana da ne pičam sa njim, znaš li šta je to za mene, smrtna… »
"Ubiću se ako me ostaviš, ja sam: Očajnica!" Luna na kolenima preklinjala Marka da ne raskida sa njom, vrištala na sav…

"Ubiću se ako me ostaviš, ja sam: Očajnica!" Luna na kolenima preklinjala Marka da ne raskida sa njom, vrištala na sav…

Blic 28.04.2020
Luna Đogani i Marko Miljković sinoć su imali žestoku svađu, zbog koje su završili na ivici raskida, a Đoganijeva je u suzama vrištala i molila Miljkovića da je ne ostavi. Marko je, naime, sinoć saznao da se Luna u spoljnom svetu videla sa… »
Marko zapretio Luni raskidom! Đoganijeva klečala pred dečkom, molila ga da je ne ostavi, a sve zbog jednog muškarca

Marko zapretio Luni raskidom! Đoganijeva klečala pred dečkom, molila ga da je ne ostavi, a sve zbog jednog muškarca

Kurir 28.04.2020
Marko Miljković izgubio je poverenje u devojku Lunu Đogani kada je saznao da ga je lagala i da se videla sa bivšim dečkom Nenadom Sinđelićem Gastozom. Razočarao se u Lunu i zamerio joj je što ga je lagala pa je zapretio da će da raskine sa njom… »

Vesti dana »