Povezane vesti

Marijana Kovačević odgovorila Dijegu Kosti: Kako ja da mu budem kriva kad ne igra dobro od 2014?

Marijana Kovačević odgovorila Dijegu Kosti: Kako ja da mu budem kriva kad ne igra dobro od 2014?

Mozzart sport 28.04.2020
“Nisam mu ja kriva što nije napravio karijeru kakvu je želeo“, dodaje doktorka. Atletiko je te sezone bio šampion Španije, igrao je fantastičan fudbal i imao priliku da nacionalnu krunu objedini sa titulom prvaka Evrope. Međutim, pred finale sa… »
Marijana odgovara Kosti: Ja mu kriva, a od 2014. ne igra dobro?

Marijana odgovara Kosti: Ja mu kriva, a od 2014. ne igra dobro?

Mondo 28.04.2020
Poznata srpska doktorka Marijana Kovačević replicirala Dijegu Kosti koji je kazao da posle njenih tretmana nije zalečio povredu. Poznata srpska doktorka Marijana Kovačević replicirala Dijegu Kosti koji je kazao da posle njenih tretmana nije zalečio… »
Kosta: Nije trebalo da idem u Beograd kod doktorke Marijane

Kosta: Nije trebalo da idem u Beograd kod doktorke Marijane

Vesti online 28.04.2020
Golgeter madridskog Atletika Dijego Kosta izjavio je da se kaje što je uoči finala Lige šampiona 2014. godine dolazio na lečenje kod doktorke Marijane Kovačević u Beograd. – Kajem se što sam prihvatio neispitanu metodu lečenja i otišao kod te… »
Nije se dugo čekalo na odgovor: Doktorka Marijana odbrusila Kosti – “Kako da budem kriva čoveku koji od 2014. ne igra…

Nije se dugo čekalo na odgovor: Doktorka Marijana odbrusila Kosti – “Kako da budem kriva čoveku koji od 2014. ne igra…

Hot sport 28.04.2020
Srpska doktorka oglasila se povodom izjave napadača koju je dao za ESPN. Naime, fuddbaler madridskog Atletika, Dijego Kosta, u izjavi koju je dao zažalio je zvog korišćenja usluga doktorke Marijane Kovačević. On je progovorio šest godina nakon što… »
Doktorka Marijana stavila tačku na spekulacije: Evo zašto je Kosta bio u Beogradu!

Doktorka Marijana stavila tačku na spekulacije: Evo zašto je Kosta bio u Beogradu!

Večernje novosti 27.04.2020
Imam snimke koji pokazuju stanje kada je došao i kada je otišao - poručila je Marijana Kovačević za "Novosti" Kad je teško tu je doktorka Marijana Kovačević. Mnogi poznati sportisti su dolazili u Beograd kako bi rešili probleme sa povredama… »

Vesti dana »